2733
2739
عنوان

زایمان طبیعی

142 بازدید | 18 پست

دوماه و نیم هست زایمان طبیعی داشتم خیلی بخیه خوردم ۸تا خارجی فقط ،

الان واژنم یه چیزایی از درون میبینم اضافات هستن بخیه هاش باز نشد نمیدونم چشه ..میخوام برم ترمیمم گفتن خوب میشه بدتر شد 

یکی ام اینجا گفته بود طبیعی بودم یه جیزایی تو واژنم زده بیرون

پس اینا ک میگن هیچ تغیری نمیکنه چیه

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امان از طبیعی.من به همه میگم سزارین.طبیعی اصلا ارزش نداره.برو پیش دکتری که زایمان کردی

ما اخر نفهمیدیم چ کنیم یکی میگی مث دختریم شدم یکی اینجوری میگه

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
2738
ما اخر نفهمیدیم چ کنیم یکی میگی مث دختریم شدم یکی اینجوری میگه

دکتر خواهرم بهش گفته عمرا مث قبل بشی چ برسه مث زمام دختریت 😀 عزیزم کسی نمیاد بگه ک گشاد شدم مجبکرن بگن تنگ شدیم

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
والا منم طبیعیم جمع میشه ولی نه به اندازه ی قبل بابا منطقتون چی میگ خدایش اون همه فشار خروج نوزاد با ...

عزیرم آره فرق داشته باشه ن اینقد،،مگه بخیه نزدن من از درونش ی سری گردالی گوشتی میبینم وحستناک شده وقتی میبینمش گریم میگیره

منم طبیعی بودم. همزمان با من 3تا از آشناهام زایمان کردن اونا به انتخاب خودشون سزارین شدن البته یکیشونم فشارش بالا رفت مجبور شد سز کنه ولی اونا الان کمر درد و سوزش جای بخیه دارن هنوز. ولی من شدم مثل قبل بارداری خدا رو شکر. حتما دکترت خوب کار نکرده سر زایمان

عزیرم آره فرق داشته باشه ن اینقد،،مگه بخیه نزدن من از درونش ی سری گردالی گوشتی میبینم وحستناک شده وق ...

خب البته اینی که میگی ناراحت کنندس عزیزم. به دکترت نشون بده. خدا ازشون نگذره این دکترای بی مسئولیت

منم طبیعی بودم. همزمان با من 3تا از آشناهام زایمان کردن اونا به انتخاب خودشون سزارین شدن البته یکیشو ...

یعنی واژنت عین قبله ...من بعد عملم دخترم خیلی گریه میمرد شوهرم هم حرفم میزد فعالیت داشتم شاید...کلا بازشده محتویات درونش هم مشخصه راهی نیست خوب شه خیلی حالم بده 

یعنی واژنت عین قبله ...من بعد عملم دخترم خیلی گریه میمرد شوهرم هم حرفم میزد فعالیت داشتم شاید...کلا ...

ولا خودم که تغییری حس نمیکنم نسبت به قبل. البته 🙈 شوهرمم میگه تغییر نکردی. دیگه چی بگم. لابد اینم بدن با بدن فرق میکنه. 

خب البته اینی که میگی ناراحت کنندس عزیزم. به دکترت نشون بده. خدا ازشون نگذره این دکترای بی مسئولیت

هزارن بتر ازشون نگذره بخدا طبیعی بودم ۶تومن پول بیمارستان دادم این روز بسرم آوردن..

یه نمونش اینه دختر دچماههم موقع ادار گریه میکرد میبردم دکتر میگفت بخاط کوچکی مجراشه نگاه هم نمیکردن امروز شانسی فهمیدم چسبندگی داره خدا وافعا خیر نبینن

2706