2737
2734

برای شوهرم دعا کنین.امروز باز تست داد و گفتن هنوز ناقلی و عفونت داری.یه ماه به زایمانم مونده دارم دق میکنم یه ماهه خونه بابامم.وجودم پراز استرس های مختلفه😭یه ماهه خونه و زندگیمو ول کردم تمام کثیف شده ،وسایل بچه رو نشستم ،یخچالمو پرنکردم ،هزارتا فکرو خیال دارم استرس شوهرمم هست😭استرس سلامتیش استرس ازاینکه یه وقت اخراجش نکنن اخه یه ماهه سرکار نمیره بازم گفتن نره😔😭توروخدا دعا کنین برای حالم،زندگیم،شوهرم.حتی شده با یه صلوات

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

عزيزم😔

براتون ١٤ تا ذكر يونسيه خوندم

ان شاءالله مشكلت سريع حل بشه

موقع زايمان منو خيلي دعا كن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم😔 براتون ١٤ تا ذكر يونسيه خوندم ان شاءالله مشكلت سريع حل بشه موقع زايمان منو خيلي دعا كن

ممنونم فداتشم.چشم.

به همسرت هر روز صبح ناشتا بیست و یک عدد سیاه دونه یک قاشق عسل بده هر دوازده ساعت داروی امام کاظم صلوات الله علیه و آله هر شب جامع امام رضا صلوات الله علیه و آله همراه دمنوش آویشن شلغم رو بخار پز کن با عسل بده بخوره هر روز آب سیب و عسل بعد از هر غذا. یک قاشق گلاب  بعد از هر غذا. کاشم بده بخوره یک قوطی. آب لیمو ترش و لیمو شیرین پرتغال روزی چهار لیوان بعدم بیا منو دعا کن

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..

یه ماهه کارم همش گریه است باز خداروشکر که شوهرم رد کرد اما خب دلم برای خودش برای خونم برای اتاق بچم تنگ شده😭

۱۴تا صلوات فریتادم

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2738
به همسرت هر روز صبح ناشتا بیست و یک عدد سیاه دونه یک قاشق عسل بده هر دوازده ساعت داروی امام کاظم صلو ...

ممنونم عزیزم ازاینکه وقت گذاشتی .چطور بهش برسم حتی منو خونه راه نمیده و از منو بچه میترسه😭حالا به خانوادم میگم ممنون

سلام عزیزم انشاالله که زودتر سلامتیشونو بدست بیارن و همه ی این اتفاقا ختم بخیر بشه

من برات آیة الکرسی میخونم

توکلت بخدا باشه عزیزم

انشاالله به سلامتی فارغ شی و خودت و نی نی خوشگلت سلامت باشین

سلام عزیزم انشاالله که زودتر سلامتیشونو بدست بیارن و همه ی این اتفاقا ختم بخیر بشه من برات آیة الکر ...

مرسی گلم حال دلم خیلی خرابه😔😭

ممنونم عزیزم ازاینکه وقت گذاشتی .چطور بهش برسم حتی منو خونه راه نمیده و از منو بچه میترسه😭حالا به خ ...

عزیزم خودت نرو ولی حتما بگو براش انجام بدن و از داروی طب اسلامی هم داروهایی ک گفتم بخرید ان‌شاءالله خوب میشن من خودم خیلی ها رو دیدم سریع خوب شدن 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..