2733
2739
عنوان

موج سوم کرونا انگار جدیه

833 بازدید | 58 پست

رییس اورژانس میگفت ccuشده شبیه روز قیامت همینطور آدمه که دارن میارن و از اون طرف دور از جون میبرن سردخونه اگر اینطوری ادامه پیدا کنه میرسه به روزی ۶۰۰ تا کشته!! گفت این موج از قبلیا خیلی بیشتره مسلما نتیحه مراسمات عروسی عزا و هئیت مسافرت و باز شدن مدارس ‌خانومی که بچتو میفرستی مدرسه  و میگی خب رعایت میکنه!اگر به رعایت کردن بود این همه دانش اموز که رعایت میکردن الوده نمیشدن خواهشا نفرستین مدرسه.

همکار دوستم جوون جوون بود امروز فوت شده دوستم تو شوگ باورش نمیشه میگفت تا چند روز پیش باهامون حرف میزده حالا همشون باید برن تست بدن 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

این اماری ک اعلام میکنن فیکه امار کشته ها خعلی خعلی بیشتره

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با رعایت کردن باز هم امکان مبتلا شدن وجود داره

مشکل اینه که از راه تنفسی منتقل میشه و وقتی چند نفر حتی ۵ تا توی یه محل باشن هوا آلوده میشه و ماسک هم خیلی کاری نمی تونه بکنه

نباید توی یه فضا دور هم باشن 

منم گرفتم    الحیم گرفته   داداش ۱۲ سالمم دیشب تب کرده تست داده    خدا ...

ان شالله خوب میشید خفیف باشه نشکلی نیست ولی یه سری بدنا نمیدونم چرا خطرناک براشون

2738

موج سوم مطمئنی راسته

استغفرالله مگه خدا هستن میگن هر کی بیاد میره سردخونه

اگر اینجور پیش بینی هایی بلدن چرا درمان بلد نیستن😒

همش زر مفته

حالا منم بچه داشتم نمیفرستادم مدرسه

ولی از این شایعات و احتمالات دروغی بدم میاد

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

پسرم کلاس اولیه فقط سه جلسه اونم دوساعته بردم جهت آشنایی دیگه نمیزارم برم خدا نکنه اگه یچیزیش بشه من دق میکنم

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

والا ماها نه عروسی گرفتیم، نه عزا

نه سفر رفتیم و نه بچه مون فرستادیم مدرسه...

الانم زنده ایم...

نمیدونم مردم چی میخوان تو این شرایط!! چرا مراقب نیستن...اصلا چی تو ذهنشونه ؟!!

مدیریت کشور هم که علی برکت الله ...کشک 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
با رعایت کردن باز هم امکان مبتلا شدن وجود داره مشکل اینه که از راه تنفسی منتقل میشه و وقتی چند نفر ...

اره کلا تجمع خوب نیست ماسک با فاصله اجتماعی خوبه

چندشب پیش داشتم باپسرخالم که پزشکه صحبت میکردم گفت اونایی که یبار گرفتن دوباره مبتلا شدن باهمون علائم😪خدا بدادمون برسه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706