2737
2734

مامانم امونمو بریده دیوونه م کرده  هربار از دستش فکرم به خودکشی میرسه و بزور خودمو کنترل میکنم ، نزدیک دوساله تو عقدم همه ش بهم سرکوفت میزنه و میگه شوهرت تو رو نمیخواد که نمیبره ت خونه ی خودت ، میگه مطمئنم بریم بر میگردی ، همه ش میگه من فقط تورو زاییدم هیچ حس مادرانه ای بهت ندارم ، بچه که بودم خیلی منو میزد جوری که خون دماغ میشدم یا لبام چاک میخورد ، الانم همه ش میگه گمشو برو خونه ی شوهرت انقد ور دل من نباش ، خودشم اعتیاد داره و قرص میخوره اختلال دو شخصیتی هم داره و بارها بابام خواسته طلاقش بده اما گفته اگه ازم جداشی خودمو میکشم بارها هم خود کشی کرده  ، امروزم سر یه چیز الکی بهم سیلی زد منم لباسامو جمع کردم بابام هرچیم گفت نرو بازم زنگ زدم به شوهرم گفتم بیاد دنبالم الانم منتظرشم ... مردمم مادر دارن منم مادر دارم کاش هیچوقت بدنیا نمیومدم😭😭😭

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از یه معتاد که دارو هم میخوره چه توقعی داری دست خودش نیست بزن به بی خیالی عزیزم😘😘

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

اخی عزیزم  تحمل کردن پدر و مادر رنج زیادیه برای همین پاداششم خیلی بزرگه .اگر زودتر بری خونه خودت مشکلاتت کمتر میشه

زخم ها حافظه دارند،آنها هرگز حرف ها و کلماتی که شنیده اند را فراموش نخواهند کرد.
2738
خب چرا نمیری خونه خودت

خب شرایطش نیس شوهرم نمیتونه خونه رهن کنه عروسیم که نمیشه گرفت با این وضعیت کرونا دارم دیوونه میشم😢

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰

خواهرم خودت ک میگی مشکل داره مادرت بی تفاوت باش چیزی ب شوهرت نگی فردا سرکوفتت میشه تو خونه خودتون بمون اعصبانیتت ک فذوکش کرد برو اونطرف چندروزی با مادرتم کل کل نکن

bahar   
من. فقط تنها کسایی که دارم خانواده همسرمن وگرنه خانواده خودم هیچ

آخه خونواده ی همسرم هم خیلی خوب نیستن که بخوام بهشون تکیه کنم خواهر همسرمم خیلی اذیتم میکنه

آخه خونواده ی همسرم هم خیلی خوب نیستن که بخوام بهشون تکیه کنم خواهر همسرمم خیلی اذیتم میکنه

مال منم فکر نکن خیلی ماهن ولی بهتز از خانواده خودمن زودتر برو سر زندگیت 

🖤برای شادی روح داداش نازم یه صلوات بفرستید🖤

توی کرونا عروسی میخوای چیکار...یه اتاق کوچیک رهن کن برو سر خونه و زندگی ت...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
خواهرم خودت ک میگی مشکل داره مادرت بی تفاوت باش چیزی ب شوهرت نگی فردا سرکوفتت میشه تو خونه خودتون بم ...

شوهرم خودش رفتاراشو دیده دادو بیدادشو دیده منم الان سه روزه با مادرم حرف نمیزنم اما امروز خودش شروع کرد که بزنه خیالش راحت شه دوتا خواهر دیگه هم دارم خیلی اونارو دوس داره اما از من متنفره میگه بزار بره که برنگرده تو راه یه ماشین بزنه بهش بمیره راحت شم

2706