2733
2739
نه اسم قشنگیه خاص و قشنگ 

مرسی گلم اخه دارن میگن پسرونس

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
یعنی فقط نوشتاری فرق داره؟😑😑😑😑😑

اسمش خیلی حس خوبی داره نمیدونم برای پسر عمه های من که اینطوریه بهمون حس خوبی میده

چندبار تکرار کن حس میکنی 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلفظ هم هس نیکی یار پسره نیک یار دختر

آها‌‌...انشاالله دختره

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

من ان شاءالله قراره گل دخترمو بذارم دریاااا  

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2731

یه سری اسما فرقی نداره بازم شک.کردی عوض کن ولی اگه دوستش داری خوبه 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2738
آها‌‌...انشاالله دختره

انشالله گلم

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
بارداری ناخواسته بود گلم؟

اره عزیزم تقصیر شوهرمه

نه ماه هستن گلممم

وای خدا 😍حتما بعد ب دنیا اومدم تو دلیت ب مادر یا خواهرت بگو کمکت کنن اخه اذیت میشی دوقلو هان هنوز‌کوچیکن 

ولی خیلی خوبه ک نی نیتو نگه می داری من اینجا دیدم کسایی رو ک‌با داشتن ی بچه ،دومی رو ناخواسته باردار شدن و تو فکر سقط هستند!!!!

خدا برات حفظشون کنه وروجکارو ❤

میشه برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستی؟ ❤😍

اخه اغلب اسمایی که یار داره پسرانه جا افتاده 

مه یار. مهدیار .

2706