2733
2734
عنوان

خونه ویلایی دوس دارین یاآپارتمان؟

392 بازدید | 55 پست

؟؟؟

واینک حاضرین بجای اون همه هزینه کردن برایه واحدتومرکزشهربه همون قیمت برین یه زمین بگیرین حالامرکز شهرم نشدخودتون بسازین؟

خونه ویلایی خیلی خوبه😍 کلی انرژی مثبت داره ولی خب من از لحاظ امنیت آپارتمان رو ترجیح میدم 

به هر حال پیش میاد مواقعی که باید تنها باشی من از ویلایی میترسم یکم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خونه ویلایی خیلی خوبه😍 کلی انرژی مثبت داره ولی خب من از لحاظ امنیت آپارتمان رو ترجیح میدم  ...

همون دیگ ماهم میخوایم زمین بگیریم دوراطراف شهرمون ویلایی شیک بسازیم ازتنهایی میترسم که همسرم میگ محافظ میذاریم وشباقفل میکنی دیگ😊😅

2738
ماهم مدنظرمون ویلاییه 

گر قراره بسازید یکم مبلغ دول بیشتر به یک معمار بدید که ایده ال ترین و براتون طراحی کنه 

قسمت طراحی خونه رو حتمن خرج کنید براش خیلی ارزش داره

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
خونه اپارتمانی اونم همسایه غریبه باشه نه که با فامیلی خاندان شوهری یه جا بسازی بشینی خونه ویلایی ...

وایی ویلایی توش گل وگیاه بکاری جوجه ریزه داشته باشی🥰😍😂

حیاط وبشوری وبشینی توحیاط ولذت ببری

همون دیگ ماهم میخوایم زمین بگیریم دوراطراف شهرمون ویلایی شیک بسازیم ازتنهایی میترسم که همسرم میگ محا ...

توی حیاط یه هاپو بزار دیگ از هیچی نترس 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

خونمون نه ویلایی نه اپارتمان 

طبقه بالا خونه پدرشوهرمیم 

ولی راه من جدا 

در خونه ما پشت خونه اونا باز میشه 😄کلا انگار همسایه هستیم تا خونه دوطبقه

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
گر قراره بسازید یکم مبلغ دول بیشتر به یک معمار بدید که ایده ال ترین و براتون طراحی کنه  قسمت ط ...

اره صددرصدعزیزم چون معماری خونه خیلی برامون مهمه توشهرستان حداقل هزینه معماری چقدردرمیاد؟

2706