2737
2734
عنوان

دلم میخواد از دست بچم بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3637 بازدید | 171 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی....خودتم روحیت خرابه این روزا😪

پسرتو بسپار به مادرشوهر یا خواهرشوهرت

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

الهی بگردم 

خدارحمت کنه پدرت رو 

ادم سنگ بشه مادر نشه ...حقداری دختر کلافه باشی ...یه اسباب بازی چیزی بخر جدید باشه پسرت سرگرم بشه بگو خواهرت برات کادو گرفته 

بینشون رو خوب نگه دار 

مثلا بگو داداش مراقب خواهرشه و فلان 

یا بهش کار بگو مسئولیت یه چیز کوچولو بده ازش تعریف کن 

اونم بچه س شیطونه ..باز شکر کن خدابزرگه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2728
آهن پسرت کمه به جای آه و ناله بهش آهن بده 

شیطونی میکنه آهنش کمه؟🤐😑😐

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

طبیعیه،به بچه ی بزرگت محبت کن و نزار به کوچیکه زیاد نزدیک شه ،تو باید حواسشو پرت کنی ،کم کم خوب میشن

سخته درکت میکنم

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍

چه سخت خدا به دادت برسه اولیه خیلی کوچیکه با کادو و خوراکی یا چیزایی که دوست داره بخر بگو آبجی خریده با زبون فقط میتونی کنترلش کنی ولی کلا تنهاشون نزار چون پسرت هنوز درکی نداره

گل سرخ ام چرا آشفته حالی، بیا قسمت کنیم دردی که داری که تو کوچک دلی طاقت نداری
2738
تربیت بچه دست شما بود از خودت ناراحت باش نه از بچه

اینطوری نگو...بعضی بچه ها ذاتا شیطونن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

پسرتو بیار ی چند روز من نگه دارم استراحت کنی

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
تسلیت میگم عزیزم به شوهرت بگو دعواش کنه اون یه ذره بچه مگه چقد جون داره ,

پسر من ده ماهشه فوقِ شیطونه😑

دیروز یازده صبح از خواب بیدار شد تا یک شب فقط یه ربع خوابید

کل این مدت در حال شیطونی و تحرک بود😢

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

بچه بزرگتر برای اینکه توجه  شما رو بدست بیاره این کارو میکنه   بچه کوچیکتره الان متوجه نیست یهتره  وقتی بهش شیر میدی و میخوابه  بری سراغ بچه بزرگتره و وقتت رو برای اون بزاری تا پسرت اروم بشه باهاش بازی کن   اگه میتونی از مادری یا خواهر یا مادر شوهرت کمک بگیر که دخترت و بهش بسپری یکی دوساعت که وقتت کامل مال پسرت بشه

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
این چه طرز حرف زدنه راهنمایی نمیتونی کنی پس حرف نزن

توجه نکن اینجا کلا ی عده با همه جنگ دارن

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
از کاراش بگم حالا یا تف میکنه یا لیوانو تو دست همه درمیاره نمیتونن اب بخورن در کابینتا رو کنده یخچال ...

کجایی بیار بده من چند روز نگهش میدارم 😁

این خوووراک خودمه 😍🤗😍😍😍😍

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706