2737
2734
عنوان

دندون عقلمو امروز صب کشیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلن ک باردار نبودم ی نفر میگفت دندونم درمیکنه باخودم میگفتم یعنی روزی میرسه ک منم بگم دندون درد دار ...

کلسیم مصرف کن با ویتامین دی 

شبا هم بعد مسواک آب نمک قرقره کن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
امیدوارم  دردش زودخوب شه راحت شدی بالاخره

کجاداحت شدم یدونه دندان عقل دارم اونم سالمه ولی دکتر گفت همه دندونات ک دردمیکنه سببش اینه فشارمیده باید اونو بکشی

2731

عزیزم دندون عقل پایین کلا درد داره 

فک پایین کلا بد بی حس میشه ...

منم فک پایینم افتضاح بی حس میشه

پزشکم گفت اگه ی دونه دبگه بی حسی بزنم ...بی هوش میشی 😐

ولی بعدش اصلا درد نداشتم ...

ولی بالا خیلی راحته... ماه قبل کشیدم ...خیلی راحت بود

من در کل راضی بودم

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2738

والا من دندون عقل کاملا نهفته داشتم که کامل افقی در اومده بود رفته بود تو سینوس‌ وای دکترم خیلی عالی جراحی کرد اصلا باورم نمی شد انقدر سریع تموم شد و من اون شب حالم کاملا خوب بود اما از فرداش داغون شدم چون دندون لعنتی سینوس‌ رو پاره کرده بود عصب دندون کناری رو ترکونده‌ بود وای بگم دو هفته تمام درد شدید کشیدم که فقط با مسکن های خیلی قوی آروم میشدم ولی دیگه عصب کناریش رو درست کردن‌ برام و کم کم سینوسم‌ بسته شد 

ولی خدایی دکترش خیلی خوب بود 

پارسال ۲۰ مهر ازم ۴۵۰ گرفت

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
خداروشکر ولی من حالاهم جاش دردمیکنه

عزیزم اون طبیعیه دیگه ... اون حجم از دندون از لثه دراومده

معلومه ک درد داره ... تا چندروز هم خونریزی داری

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇