2737
2739

لطفن با دلیل بگید 

تعداد رای : 25
نظرسنجی
بله معتقدم و ازش نتیجه گرفتم
15
60%
خیر معتقد نیستم
10
40%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من واقعا به هر چی که از ته دلم میخواستم رسیدم 

خدا رو هزاران بار شکر 

فقط زمانبر هست 

شاید چندسال باید صبر کنم 

ولی هر چی که خواستمو به دست آوردم

و مطمئنم بقیه چیزهایی هم که میخوامو بدست میارم

تو خیلی پیزا جواب میده ولی تو چیزی که واقعا برات مهمه جواب نمیده اصلا واسه همینم معمولا نصف ادما بهش اعتقاد دارن و نصف مخالفن و اونایی که مخالفن واقعا از جذب بدشون اومده چون وقت زیادی گذاشتن و نرسیدن

Everything is energy
راز همون قانون جذبه

نه راز کلا عملگرایی رو کنار گذاشته زمانیکه دکتر شاهین فرهنگ برای سخنرانی به دانشگاهمون اومدن ازشون پرسیدن این سوال رو گفتن که نویسنده ی راز ادمایی هیتن به شدت عمل گرا که این کتاب رو نوشتن برای کشورهای جهان سوم که جلوی حرکتشون رو بگیرن اینکه شما تا صد سال دیگه بشینی و تصور کنی هیچ اتفاقی نمیفته مفهوم اصلی راز هم دور این موضوع میچرخه 

اما جذب شما هدف گزاری می کنی، تصویرسازی دهنی میکنی، انرژی مثبت میفرستی و درراهش تلاش هم می کنی هران چیزی رو که میخواهی همان شکل زندگی می کنی 

مفهومی اینجاست به اسم تلاش 

تو خیلی پیزا جواب میده ولی تو چیزی که واقعا برات مهمه جواب نمیده اصلا واسه همینم معمولا نصف ادما بهش ...

به نظرم چیزی رو باید به عنوان قانون پذیرفت و اصل زندگی قرار داد که واسش نشه مثال نقض اورد اما برای قانون جذب میشه هزار مثال نقض اورد اما برای اصولی مثل تلاش فداکاری تواضع عدالت کسی نمیتونه مثال نقض بیاره چیزیه که همه جای دنیا پذیرفته شدست

نه راز کلا عملگرایی رو کنار گذاشته زمانیکه دکتر شاهین فرهنگ برای سخنرانی به دانشگاهمون اومدن ازشون پ ...

عزیزم نویسنده ی کتاب راز روندا برن در فصل دوم کتابش اشاره میکنه که راز همون جذب هست 

2706