2737
2739

طلا هم زیاد ندارم ولی همش شاید سی تومن بشه دلم میخواد بفروشم برم یه بدم پول پیش یه خونه و حیاط دار باشه و دو خوابع لاقل مرتب باشه خسته شدم تو این اپارتمان اینجا پنج.تومن پول پیش دادیم شهرستانیم با سی تومن میشه خونه حیاط دار گرفت خسته شدم همش تویه چهاردیواری زندونی  و یه خونه کوچیک و یه خوابه ولی طلا هام پیش مامانمه سرمو میبره همچین کاری کنم😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

٣٠ تومن رهن؟ ماهم شهريتانيم ولى همچين رهنى فقط دور از مركز شهر و يه خونه ٦٠ مترى هست 

فيمت امسالو ديدى؟ 

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
طلاتو اصلا نفروش تا اخرسال بالا میره

انروز طلا امد پایین سکه بخرم صرر نمیکنم نریز بیچاره شم شاید دم عید همش بفروشم مغازه بخریم

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.