2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خالم سرطان سینه داشت که الان خوب شده 

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 

آره یکی از اقوام ما سرطان خون داره نزدیک 35 سالشه ی 20 سالی هست فهمیده ازدواجم کرده سه تا بچم آورده خداراشکر از ما هم سالم تر تازه بدخیمم هست دکترا جوابش کرده بودن ولی روحیش خیلیییییییی بالاست اصلا ب روی خودش نمیاره

2738

سلام عزیزم بله پدر من سرطان حنجره ومری داشتن یکسال پیش عمل کردن وبعد رادیو تراپی وشیمی درمانی الان خداروشکر سلول آلوده ندارن وسالمن روحیه پدرم۲۰ بود

غریبه ها در شب🌹

من ۲ نفر و میشناسم یکیشون رفت یه امام زاده به اسم محمد حسن خیلی امامزاده معروفی هست چون خیلی شفا میده اون خانوم هم از اونجا شفا گرفت 

یکی هم میگفت پرچم بالای گنبد امام حسین شفاش داده

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
پسر همسایه ما ۴سالش بوده سرطان خون گرفته بود که به لطف امام رضا شفا گرفته

خداروشکر

میخام ببینم چطور فهمیدن دیگه شفا پیدا کرده از آزمایش خون ساده ک میگیرن و یه روز قبل از دارو زدن میبریم مطب مشخص میشه؟

2706