2733
2734
عنوان

شوهرم زشت ترین عکسمو استوری کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1777 بازدید | 42 پست

همسر منم همیشه زشترین عکسمو نگاه میکنه میگه چقد این عکس قشنگه😐هرکاری میکنم نمیزاره پاک کنم بعضی وقتا شک میکنم داره مسخره میکنه یا واقعا به چشمش قشنگه😑😂

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبهوباز عکستو میذاره. شوهر من اجازه نداد فالوش کنم. خودشم فالو نکرد منو ک ی وقت یکی از دوستاش تصادفی پیدام نکنه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2731
شوهر من هیچوقت عکسمو استوری نمیکنه دلم از این مدل عشقها خواست کاری نکن که دیگه اینکار رو انجام نده

همسرمن بهم محبت میکنه کلامی وغیرکلامی اماخب استوی نمیکنه چون همه فالووراش مردن،به استوری گذاشتن نیست ک عزیزم

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
2738

همکار شوهرم خانمه اون وقت بهش گفته بود میشه لطفا عکس خانمتو ببینم بعد رفته یکی از زشت ترین عکس ها مو نشونش داده بود و با ذوق گفته بود این بهترین عکس خانممه یعنی وقتی بهم گفت این عکس نشونش دادم دلم میخواست همون جا بکشمش خخخخخ 

2706