2737
2739
عنوان

معلم پسر من انقدز اصرار داشت مدرسه نیان😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3473 بازدید | 291 پست
چه راحت به همه تهمت میزنین واقعا یعنی فقط شما پولت حلاله 😅😅😅

نه من معلم هارم جمع نمیبندم کورم نیستیم معلمی که تو کوهستان از جاهای خطرناک با پای پیاده میره سختی میکشه جونشو خطر میندازه که چی که دو تا یا چهارتا دانش اموز رو تدریس کنه

کور نیستیم ببینم معلمی که زیر افتاب روی زمین خاکی وسنگی فقط داره به دوتا دانش آموزش تدریس میکنه

ولی غر نمیزنن حقوق خدا تومن بخوان 

نه معلم هایی که مدام غر میزنن وحقوق چندمیلیونی راحت میخوان 

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شغل شما به کنار ولی بقیه مدارس دولتی که ادعای حقوق کم دارن

مدرسه پسر خودم دولتیه پارسال قرار بود دولت قسمتی از هزینه اب و برق بده یادتونه ولی نداد و ما کمک کردیم وگرنه مدرسه بسته میشد مدارس غیر انتفاعی نمیدونم ولی متاسفانه خیلی از مدارس در شرایط خوبی نیستن عزیزم مثل بقیه جاها حتی الان دومین سالی که مدیر همونیه که قبلا بود و ایشون باید دو سال پیش بازنشست میشد چون نیرو نیست با بازنشستگیش موافقت نکردن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
انقدر الکی خودشون و کشتن که برن به خصوصی درس دادن برسن

یعنی چی 

تو تایم مدرسه؟؟؟؟؟

مگه میشه؟؟؟؟؟

معلمهای مدرسه پسر من طفلیا از ساعت ۸ تا ۲ انلاین نشستن پشت سیستم انلاین درس میدن

مگه میشه معلم بزاره بره

پس تدریس انلاین چی میشه

باید معلم مدام پای اسگای روم باشه تو ساعت مقرر

2728
میخان فحش بدن ما هم بگیم باشه شما درست میگی . انشالله که خدا جواب همه رو بده

من نمیدونم مشکلشون چیه با معلما 

توی هرصنفی ممکنه همه جور آدمی باشه هم ادم مسئولیت پذیر هست هم ادمی که وظیفشو درست انجام نمیده

ما ظاهر رو طبق اون چیزی ک برامون ساختن میبینیم ! مثلا کار توی معدن ؛ میبینیم ک سخته  ولی توش ...

همین عزیز چون متاسفانه کلا به هیچی در اینجا بها داده نمیشه دخترم و خب ما ظاهر قضایا را میبینیم همیشه از پای بست همه چی داغونه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
همین عزیز چون متاسفانه کلا به هیچی در اینجا بها داده نمیشه دخترم و خب ما ظاهر قضایا را میبینیم همیشه ...

چی بگم 

خدا به همه برکت بده

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
من نمیدونم مشکلشون چیه با معلما  توی هرصنفی ممکنه همه جور آدمی باشه هم ادم مسئولیت پذیر هست هم ...

تو هرصنفی خوب وبد داریم قبول

ولی این معلمان که همیشه از حقوق پایین ودرد گردن وپا وکمر ووو مینالن درست‌؟؟؟

تا یه کاربر تاپیک میزنه میخورنش که اره تا چهارصبح برگه تصحیح میکنیم خب ادم زورش میگیره برای وظیفه ای که داره غر ومنت میزاره 

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...

بابا 

مدیر مدرسه ی مامانم گفته به بچه ها تو مجازی درس ندید مجبور بشن بیان مدرسه 

اینم تز جدیده

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

استارتر بنظرت معلم تربیت بدنی یا به اصطلاح ورزش الان چکار میکنه🤣🤣🤣برام سواله واقعا؟

خدا خیرتون بده🌹

من خدایی نمیخوام تعریف کنم اگه قرار بود به خاطر حقوق بمونم که هیچی نداشت برام فقط چون عاشق بچه ها و کار بودم موندم ولی خب در هر کاری ادم ها مثل هم نیستن من حتی تو راننده های تاکسی های اینترنتی و حتی معمولی هم دقیق شدم 

چرا حلال نیست؟ ی خانم معلم، وقتی بچه ش مریضه نمیتونه مرخصی بگیره بمونه پیش بچه ش، نمیتونه جلسه تو مد ...

هرشغلی سختی خودشو داره ولی معلما دیگه شورشو دراوردن اگه نمیتونن استعفا بدن کم غر بزنن 

اگه جتی نظامیا بودن چی؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
تو هرصنفی خوب وبد داریم قبول ولی این معلمان که همیشه از حقوق پایین ودرد گردن وپا وکمر ووو مینالن در ...

خب شما میگین وظیفمونه بله وظیفمونه پس حقوقی ام که معلما میگیرن که ناچیزه حقشونه 

وقتی گیر میدن به حقوق معلما اوناام حق دارن کارایی که کردنو بگن

2706