2737
2734
عنوان

بچه ها کسی بوده با بیمار کرونایی

91 بازدید | 14 پست

در تماس بوده ولی کرونا نگیره؟داداشم وخانوادش مشکوکن سرما خوردن وبدن درد همسایه ما هستن هر روز تقریبا میومدن اونا هم جایی نمیرفتن فقط دو هفته است بچه ها مدرسه رفتن خیلی نگرانم وحالم بده الان رفتن دکتر گفتن ده روز با کسی تماس نداشته باشی وکار نری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم و شوهرش گرفتن ولی بچه هاش نگرفتن .اتاقشون جدا بود .خواهرم اینام تو خونه هم خودشون ماسک میزدن هم بچه ها و از دستشویی و حمام جدا استفاده میکردن .از اتاقم بیرون نمیومدن بچه ها مگه کار واجب 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728
2738
خواهرم و شوهرش گرفتن ولی بچه هاش نگرفتن .اتاقشون جدا بود .خواهرم اینام تو خونه هم خودشون ماسک میزدن ...

پس اون دوهفته ی اول که نهفته هست چی میشه؟؟میگن همون دوهفته هم ویروس رو انتقال میدن

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️

بله يه جريان واقعا عجيبي هم بود براي كل فاميلمون 

پسرعموم كه جوونه هم بود در اثر حادثه دلخراشي رفت تو كما و مرگ مغزي و فوت شد از حادثه تا خاكسپاريش دقيقا يك هفته طول كشيد بچه هاي فاميل بخصوص دخترها همه سريعا اومدن خونه عموم كنار عمو و زنعموم كه به شدت حالشون بد بود موندن يعني انقدر ما عمو و زنعمومونو بغل كرديم و گريه كرديم و دايم مراقبتشون رو كرديم و يكسره اونجا بوديم حتي بچه ها شب ميخوابيدن اونجا بعد از خاكسپاري عمو. و زنعمومو بردن درمانگاه و اونحا گفتن مشكوك به كرونااند و تست گرفتن هر دو مثبت بودن حدودا ٢٥ نفر دور هم بوديم اونم دايم تو بغل هم و جالبه يكنفر هم كرونا نگرفت من ميگفتم هيچكس كرونا نگيره ديگه باباي من ميگيره عموم همش تو بغلش بود٥

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
بله يه جريان واقعا عجيبي هم بود براي كل فاميلمون  پسرعموم كه جوونه هم بود در اثر حادثه دل ...

سیستم ایمنی بدنتون قوی بوده 

البته ممکنه هم طرف چون خفیف بوده 

زنجیره انتقالش کم بوده 

البته شاید 

ولی همچین چیزی برا مام پیش اومده 

شاید هم از خوش شانسیمونه 

پس اون دوهفته ی اول که نهفته هست چی میشه؟؟میگن همون دوهفته هم ویروس رو انتقال میدن

ماکزیمم دو هفته س اونا روز ۵ ام افتاده بودن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706