2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم

196 بازدید | 13 پست

بچه ها من برای یه نفر یه کرم خریده بودم. بعد گفت شانس فلانی یه دوست دیگه اش دنبال این کرم بود میدم به اون

من یهو جا خوردم 

ناراحت شدم 

بعد فهمید ناراحت شدم گفت نه خودم استفاده میکنم 

خیلی ناراحتم کاش همون موقع گفته بودم خودم بهش بیشتر نیاز دارم و ازش میگرفتم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ارزش بغض كردن نداره 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2740
مال دنیا که نبود عزیزم من از روی محبت خریده بودم 

اونم فدا سرت من ۷سال به یکی خوبی کردم رفیقم منو بخاطر یه پسر فروخت کرم که جیزی نیست فدااا یه تار موهات

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

اگه بدونی چه مشکلات بزرگتری توی دنیا هست که من الان از ناراحتی زانوهام توان ندارن صاف وایسن دیگه واسه اینجور چیزا از دیروز تاحالا بغض نمیکنی

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه