2752
2734
عنوان

دیشب خواب دیدم بچم دختره دارم شیر میدم بهش

| مشاهده متن کامل بحث + 2080 بازدید | 123 پست
من و شوهرم  هردو سالمیم دکترام میگن   هیچ کاری نمیشه   منم کلا گفتم ن دارو ...

پس خودت ناامید شدی.

به خدا توکل کن و بسپار به خودش مطمئن باش جایی که فکرشم نمیکنی رحمتش رو شاملت میکنه.

منم1/5 ساله اقدامم و شوهرم سالمه و خودم تنبلی تخمدان دارم و 1 ساله مرتب تحت نظرم و دارو مصرف میکنم ولی هیچی به هیچی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خوابم دارم کم کم امیدوار میشم😀

هرچی از ته دل از خدا بخوای بهت میده امیدوار باش گلم

من ۱ سال بود اقدام بودم نمیشد یه روز فهمیدم که مامانم رفته به زندایی م گفته اینا بچه دار نمیشن انقدر ناراحت شدم محرم بود رفتم مسجد کلی گریه کردم گفتم خدایا چی از درگاهت کم میشه اگه یه بچه هم به من بدی؟ بعد ۱ ماه فهمیدم ۲ ماهه باردارم یعنی اون روز که تو مسجد بودم هم باردار بودم و خبر نداشتم😍😍😍

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2731
😂😂😂 خوابشم شیرینه لامصب

اره بخدا 

ولی شوهرم خنثی بود تو خواب هیچ حرفی نزد 

بیدار که شدم استرس گرفتم با خودم  گفتم نکنه واقعا اگه دختر شه خوشحال نشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
هرچی از ته دل از خدا بخوای بهت میده امیدوار باش گلم من ۱ سال بود اقدام بودم نمیشد یه روز فهمیدم که ...

قربون مهربونی و لطف خدا برم

منم ۹ ماه اقدام بودم.ولی فقط میگفتم هرموقع خودت خواستی بده.حتا اگ طول بکشه راضی ام ب خواسته ت

خدایا در مقابل اینهمه ظلم و بی عدالتی،سکوت نکن               نجات بده سرزمینمو …
ما که نداشتیمو نداریم ولی میگن  دنیای  دوتا خواهر خیلی زیباست

آره به خدا من روزی ۳-۴ ساعت فقط تلفنی باهاش حرف میزنم یه روز درمیونم میبینمش😜

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
خدا برات حفظش کنه عزیزم. دیگه توکل به خدا هرچی قسمتم باشه😔

هنوز بدنیا نیومده ماه 7

شاید الان نمیشه برايه تو شاید الان وقتش نیست هیچ وقت هیچ چیزی رو به زور از خدا نخواه خدا زمانشو میدونه 

ن دکتر گف احتمال اونم کمه چون ما ن تو تخمگ گذاری مشکل ندارم اصلا فک میکنم بدن من اسپرمو پس میزنه&nbs ...

خوب ای وی اف جنینه شاید پس نزنه اگه این راهم نشد خدایی نکرده رحم اجاره ای هم هست ناراحت نباش منم بعد ۵سال بچه دار شدم 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
اره بخدا  ولی شوهرم خنثی بود تو خواب هیچ حرفی نزد  بیدار که شدم استرس گرفتم با خودم  ...

نه بابا شوهر منم پسر دوست داشت ولی دختر شد هیچی نگفت الان جونشو واسش میده موقع دنیا اومدنش من از بیمارستان که اومدم دیدم خونه تزئین شده کلی بادکنک سفید و صورتی ریخته بود تو خونه اسمشو بزرگ رو دیوار زده بود انقدر خوشگل بود ذوق مرگ شده بود بچه برای پدر مادر عزیزه هرچی که باشه 

هنوز بدنیا نیومده ماه 7 شاید الان نمیشه برايه تو شاید الان وقتش نیست هیچ وقت هیچ چیزی رو به زور از ...

الهی که به سلامت بغلت بیاد عزیزم😍

میدونم همیشه هم بهش میگم من به زور ازت بچه نمیخوام فقط میخوام منم مادر بشم.

انشاءالله که جواب دعاها و نذرو نیازامو زودتر بده.

نه بابا شوهر منم پسر دوست داشت ولی دختر شد هیچی نگفت الان جونشو واسش میده موقع دنیا اومدنش من از بیم ...

خدا رو شکر عزیزم 

به خودش که میگپ میگه بخدا فرق نمیکنه ولی چون دختر دارم الان دوست دارم یه پسرم داشته باشم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
خدا برات حفظش کنه عزیزم. دیگه توکل به خدا هرچی قسمتم باشه😔

این دعارگ 40 شب برايه آب تمیز بخون هم خودت هم شوهرت ابو بخوره چون بلنده کم کم میزامش 

يَا أَعَزَّ مَذْكُورٍ وَ أَقْدَمَهُ قِدَماً فِي الْعِزِّ وَ الْجَبَرُوتِ يَا رَحِيمَ كُلِّ مُسْتَرْحِمٍ وَ مَفْزَعَ كُلِّ مَلْهُوفٍ إِلَيْهِ

يَا رَاحِمَ كُلِّ حَزِينٍ يَشْكُو بَثَّهُ وَ حُزْنَهُ إِلَيْهِ يَا خَيْرَ مَنْ سُئِلَ الْمَعْرُوفُ مِنْهُ وَ أَسْرَعَهُ إِعْطَاءً يَا مَنْ

يَخَافُ الْمَلَائِكَةُ الْمُتَوَقِّدَةُ بِالنُّورِ مِنْهُ أَسْأَلُكَ بِالْأَسْمَاءِ الَّتِي يَدْعُوكَ بِهَا حَمَلَةُ عَرْشِكَ وَ مَنْ حَوْلَ

عَرْشِكَ بِنُورِكَ يُسَبِّحُونَ شَفَقَةً مِنْ خَوْفِ عِقَابِكَ وَ بِالْأَسْمَاءِ الَّتِي يَدْعُوكَ بِهَا جَبْرَئِيلُ وَ مِيكَائِيلُ