2752
2734
عنوان

چرا نشه ؟؟..‌.کنکور ۱۴۰۰

119 بازدید | 9 پست

یعنی واقعا اگه این ۹ ماه رو عالی بخونم نمیتونم تک بیارم؟

واقعا مگه چیز غیر ممکنی هم برای ما آدم ها وجود داره 

من واقعا دلم نمیخواد آدم معمولی باشم 

معمولی زندگی کردن برام لذت بخش نیست

عاشق چالش و تجربه جدیدم

عاشق ارزش پیدا کردن بین آدم هام

من میدونم که اگه بخونم میتونم بترکونم

درسته سمپادی نیستم ولی هیچ چیزی غیرممکن نیست ...

میخوام اولین سال کنکورم بهترین تجربم باشه

عاجزانه ازتون انرژی مثبت میخوام 

میشه لبخند بزنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظر من بیا با توجه به سطح خودت یه هدف واقع بینانه رو انتخاب کن . اگه غیر واقع بینانه باشه ممکنه صربه بخوری و نتونی همون چیزی که میتونی رو بدست بیاری . اگه توی سال های دهم و یازدهم مطالعه مستمر داشتی و نتیاجت توی ازمون های ازمایشی خوب بودن میتونی تک بیاری . ولی اگر نه بازم با یه برنامه ریزی خوب و مستمر میتونی رتبه خوب بیاری

اگه با اصول وبرنامه ریزی درس بخونی مطمئن باش میشه البته اگه یه چیزی برات تبدیل بشه به هدف و تو عاشقش باشی دیگ سال اول و دوم و.. برات معناشو از دست میده و تو فقط به این فکر میکنی که بالاخره به دستش بیاری به هرشکلی که هست...امیدوارم بهترینا برات رقم بخوره عزیزم 

معلومه که میشه...همین که فکرش توی سرته یعنی از خیلیا جلوتری...

در ضمن تا توانایی انجام کاری رو نداشته باشی آرزوشو‌نداری...پس تو میتونی🌸

مشاوره و برنامه ریزی دبیرستان وکنکور09219246251خانم شمس