2733
2739
عنوان

حتما بخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 30 پست
سلام عزیزم برای منم هرچی دوس داری بخون ب نیت خونه دارشدنم و ماشین خریدنم همین امسال و حاجت دلم

چشم عزیزم. شما فقط دعا برای من رو فراموش نکن لطفا

قلب زن اقیانوسی عمیق از رازهاست …                                                           زندگی هدیه ایه که نباید حروم بشه. شما نمیدونید برگ بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.
متن پست: سلام خانوما. از الان تا فردا ساعت 7 صبح می خوام خدارو صدا بزنم و عبادت و دعا کنم. هر کس ه ...

آهان الان متوجه شدم

بروی دوتا چشمام 

منم برات قرآن میخونم و دعا میکنم عزیزدلم 

خیلی زود حاجت روا بشی الهی آمین 😙😙😙😙😙😙

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدای من چه خانم مهربونی هستین😢  خدا هر چی میخوای بده بهت  خیلی شرمندم کردی  منم ب ...

خواهش می کنم عزیزم. خجالتم نده منه بنده ی حقیر رو. انشالله همه به حاجتشون برسن. شما فقط برای توراهی من دعا کن. ممنونم ازت خانومی

قلب زن اقیانوسی عمیق از رازهاست …                                                           زندگی هدیه ایه که نباید حروم بشه. شما نمیدونید برگ بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.
عزیزم من خیلی التماس دعا دارم مشکلم ب دست بنده خدا حل نمیشه فقططط خدا میتونه کمکم کنه ، ازش بخواه ب ...

عزیز دلم برات 3 تا سوره ی یاسین و 1500 تا صلوات می فرستم. دعا برای ما لطفا فراوش نشه

2731
آهان الان متوجه شدم بروی دوتا چشمام  منم برات قرآن میخونم و دعا میکنم عزیزدلم  خیلی زود ...

ممنونم ازت خانومی

خواهش می کنم عزیزم. خجالتم نده منه بنده ی حقیر رو. انشالله همه به حاجتشون برسن. شما فقط برای توراهی ...

سلامت باشین عزیز دلم

و بچتو بسلامتی بدنیا بیاری و عاقبت بخیر باشه 

حتما دعاتون میکنم بروی چشمم

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
سلامت باشین عزیز دلم و بچتو بسلامتی بدنیا بیاری و عاقبت بخیر باشه  حتما دعاتون میکنم بروی چشم ...

بهتون درخواست دوستی دادم. میشه یه لحظه بیاین؟

2738
به روی چشم  منم به نیت حاجت روا شدن شما صلوات میفرستم،

ممنونم ازتون

بهتون درخواست دوستی دادم. میشه یه لحظه بیاین؟

قبول کردم عزیزم

ممنونم ازتون

چقد مهربونی شما.😍😍

اگه برات مقدوره برای حل شدن مشکل منم ذکر بگو.‌

اگه برات ممکنه ۱۰۰ تا صلوات(یا هرچندتا میتونی) برای خوشنودی دل امام حسن مجتبی بفرستین😘😘

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
چقد مهربونی شما.😍😍 اگه برات مقدوره برای حل شدن مشکل منم ذکر بگو.‌ اگه برات ممکنه ۱۰۰ تا صلوات(یا ...

حتما خانومی. برات 2000 تا صلوات تا شب میفرستم. دعا فراموش نشه.

2706