2733
2739
عنوان

خانمایی که با وجود بچه درس خوندن

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 84 پست
خب عزیزم اصل موضوع اینه ببین درس و بچه و شوهر باهم شدنیه درصورتیکه شوهرت راضی باشه وقتی میگه نمیذا ...

همسرم میگه دیگه نمیذارم امسالم بخونی آخه میگه میترسم بازم بخونی و قبول نشی وگرنه مشکلی نداره با درسم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
انشالله. منم باهاتم😁

چه خوب😄😄😄😄😄 شروع کردی یا منتظر نتایجی 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهرم تو دوده عمومیش دوتا بچه پشت سرهم اورد

کلا مادرش و برادرای مجردش بزرگشون کردن

)حتی سفر میبردن اونارو کلا بچه ها خونه مادرسوهرم بودن)

من شخصا برای خودم این سبک زندگی نمیپسندم که بچه بیارم بدم بقبه بزرگ کنن

حتی سر پایان نامه ارشدم میومدم خونه مامانم بچنو میدادم بهشون میرفتم پای لبتاب هر یکساعت به بچم سر میزدم

2731
خواهرشوهرم تو دوده عمومیش دوتا بچه پشت سرهم اورد کلا مادرش و برادرای مجردش بزرگشون کردن )حتی سفر م ...

یکی هم سخته چ برسه به دوتا من خودم دوس ندارم تا قبول نشدم بچه بیارم

منتظر نتایجم

پستتو خوندم خانواده منم نمیزارن دوباره کنکور بدم چیکار کنم حالا  ۲۰ سالمه ۲ سال پشت بودم  میگن اگه بمونی پول کتاب و آموزسگاه نمیدیم 

من  کتابای نظام جدید رو ندارم😭

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
یکی هم سخته چ برسه به دوتا من خودم دوس ندارم تا قبول نشدم بچه بیارم

فرقی نداره قبول بشی که اوضاع سختره

باید مدام درس بخونی کلاس بری بعد هم که شیفتای بیمارستان شروع میشه شب تا صبح شیفتی خسته میرسی خونه بچت بهت نیاز داره ....

پستتو خوندم خانواده منم نمیزارن دوباره کنکور بدم چیکار کنم حالا  ۲۰ سالمه ۲ سال پشت بودم   ...

من نظام جدیدم ببین کسی نیست ازش بگیری 

2738
من نظام جدیدم ببین کسی نیست ازش بگیری 

دورو برمون ک نیست  ولی به پشتیبانم گفتم اگه کسی قبول شه کتاباشو بده بهم  یا حداقل بفروشه چون بیرون نمیتونم پیداکنم  اگه ندن میخوام ی تکه طلا بفروشم  بخرم  حالا من مجبورم امسال دانشگاهم برم 

میگم کتابا فرق کرده  میگن همین نظام جدید ک ۳ سال هست هر سال کتابای درسی تغیرات داشتن درسته یا ن؟؟؟

وضع مالی همسرت جوری هست پرستار بگیری؟ هرروز که صبح تا عصر پرستار نگه داره عصر تا صبح مادرت

آره صبح پرستار میگیرم عصر دیگه شوهرم هستش

برای پزشکی درس خوندن با بچه یکم سخته اما...خب نشدنی نیست🌼

آره هیچ جوره هم نمیتونم ولش کنم

دورو برمون ک نیست  ولی به پشتیبانم گفتم اگه کسی قبول شه کتاباشو بده بهم  یا حداقل بفروشه چ ...

نه تغییری ندارن نظام جدید بخر 

2706