2737
2734

سلام پنجشنبه عمل کردم امروز میرم تامپونهارو بردارم چشمام ورم داره😩شبیه این شدم😅😰چقدطول میکشه ورمم بخوابه؟

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
سه هفته تقریبا

وااااای چ زیاد😩

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یواش یواش کم میشه حتی تا دوماه طول میکشه که بینی واقعی ات رو ببینی

کاش دوماهه باشه بعضیا میگن ۶ماه تایکسال طول میکشه تو صورتت جا بیفته. دماغم واسم مهم نیس حالا یواش یواش خودشو نشون میده ورم چشمام اذیتم میکنه😓

یواش یواش کم میشه حتی تا دوماه طول میکشه که بینی واقعی ات رو ببینی

شماعمل کردی؟ تاچندوقت رو ب بالا میخوابیدی؟

شماعمل کردی؟ تاچندوقت رو ب بالا میخوابیدی؟

من دوبار عمل کردم

تا ۱۰ روز

چسب که بزنی دیگه راحت میشی

یه ور میخ‌وابیدم ولی نوک بالش سرم رو میزاشتم که بینی ام رو بالش نباشه

❤️❤️
2738
من دوبار عمل کردم تا ۱۰ روز چسب که بزنی دیگه راحت میشی یه ور میخ‌وابیدم ولی نوک بالش سرم رو میزاش ...

اگه اینجوری باشه خیلی خوبه اخه بهم گفتم ۳هفته تا۱ماه رو ب بالا. واقعا عذابه نمیتونم بخوابم . عزیزم ممنون از راهنماییات🙏

اگه اینجوری باشه خیلی خوبه اخه بهم گفتم ۳هفته تا۱ماه رو ب بالا. واقعا عذابه نمیتونم بخوابم . عزیزم م ...

خودت حس میکنی که خوب شدی و چه وری راحت تری بخوابی

۱۰ روز اول سخته 

بعدش اوکی میشی

❤️❤️