2737
2739

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
@الناخانووووووم   @پفسه   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @عشقم_ ...

سلام عزیزم

چشم براشون آیت الکرسی خوندم

ان شاءالله هرچه زودتر خوب بشن

آمین

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم چشم براشون آیت الکرسی خوندم ان شاءالله هرچه زودتر خوب بشن آمین

سلام به روی ماهت گلم 🌹 

ممنونم مهربونم 😍 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
خدا ان شاالله شفای خیر بده  خیلی مراقبشون باشید بی مادری سخته 😭😭😭ترو خدا غافل نشید نذر کنید ...

الهی قربونتون برم ممنون ازدعای خیرتون مابی پدربزرگ شدیم تنهاامیدمون مادرمونه 😭نه فامیل دلسوزی داریم نه هیچکس دیگه رو😔😔😔

2728
الهی قربونتون برم ممنون ازدعای خیرتون مابی پدربزرگ شدیم تنهاامیدمون مادرمونه 😭نه فامیل دلسوزی داریم ...

اخی چقد شبیه همیم ما هم کسیو نداریم ولی من پدر دارم ولی خیلی ارومه کاری نمیتونه بکنه بی دفاعه 

ما هم فامیل محلمون نمیذارن خدا مادرتو شفا بده 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

سلام سمانه جان ممنون که صدام کردید.

14تا صلوات میفرستم...

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2740
بله عزیزم برای این بیمار ویه بیمار دیگه که التماس دعا گفته 100تاسوره حمد رو تلاوت میکنم .....انشالله ...

خدا خیرتون بده که همیشه مایه آرامش ما هستید خدا شما رو برای ما فرستاده🌹🌹🌹 خیلی خیلی دوستتون دارم 

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        
خدا خیرتون بده که همیشه مایه آرامش ما هستید خدا شما رو برای ما فرستاده🌹🌹🌹 خیلی خیلی دوستتون دارم& ...

عزیز دل مادری.....انشالله همیشه توزندگی خوش تون باشه وغم وغصه نداشته باشید آمین آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر