2737
2739
عنوان

دخترم

114 بازدید | 9 پست

وای چقدر سخته بچه مدرسه ای دیروز دخترم مشق هاشو نمینوشت من فقط برگه ای که بد خط بود و سوراخ کرده بود رو پاره کردم گفتم دوباره بنویس

بقیه مشقش مونده بود شب همچین گریه پیش باباش مامان منو میزنه   باباشم گفت عیب نداره  

بعدا بهش میگم چرا دروغ میگی میگه فکر کردم منو میزنی

اصلا دیگه از درس بدشون میاد همین مونده بود معلمم بشم

منم این مشکلات رو دارم با هیچ روشی نمیتونم این مشکل رو حل کنم از وقتی مجازی شده من کابوسم شده تکلیف

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم پسرم تمرینات گفتار درمانی داریم چناننننن جیعای بنفش میکشه بیا و ببین گاهی ی کلمه رو انقدر میگم میره تو مخ خودم

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
بزن تو سرش بگو زدن اینطوریه دیگه اشتباه فکر نکن     عجب جونوریه دخترت

موقع نوشتن یه حرکتهای میکنه مثلا الان میخوای منو دعوا کنی .بخدا دیوونه شدم

از کار و زندگی انداختن .خونه رو کی جم کنم کی غذا درست کنم

عزیزم دیگه هیچ وقت تکلیف بچه رو پاره نکن.هر چقدر هم بد و کثیف نوشته باشه چون زحمت کشیده .شما با این کار اعتماد به نفس بچه رو له میکنی ، اونهم با پرخاش کردن به شما ، جبران میکنه.فکر کن شما یه غذایی پختی شوهرت بیاد بریزه سطل آشغال!!!چجوری حال شوهرتو میگیری؟؟؟؟

2738
موقع نوشتن یه حرکتهای میکنه مثلا الان میخوای منو دعوا کنی .بخدا دیوونه شدم از کار و زندگی انداختن . ...

بفرستش تو اتاق بگو بنویس بعد بیا بیرون

تبلت و اسباب بازیا رو هم ازش بگیر

جریمه تنبیه

تا ننوشت بهش نده