2733
2734
عنوان

بنظرتون چیکارکنم

117 بازدید | 23 پست

دوستان من ادم دل رحمی ام زیباترین لباسمم کسی خوشش بیاددلم نمیادندم توخانواده وقتی همه جمعیم من برای همه بچه هاخوراکی میخرم وخرج میکنم درحالی ک هیچکس تاحالااینکاروبرام نکرده کلادست ودلبازم اصلابه هیچ وجه اهل شوخی نیستم اماهمه بخودشون اجازه میدن شوخی های نامربوط میکنن ازخودم بدم اومده خیلی همیشه همه باهام حق ب جانب قیافه میگیرن خیلی کلافه ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اینکارو میکنی 

من وقتی چیزی مال خودمه هرگز اونو دوس ندارم با کسی شریک شم چه برسه بدمش  چه غذا چه لباس چه حتی  دوستم 😁

تو ماه من بودی ولی سرت به ستاره هات گرم بود....💔
2728

دوبار نخر و لباس نده تا فکر نکنن ساده ای و به فکر خودشون دارن ازت سواستفاده میکنن و..

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

زیاد صمیمی نشو.. وقتی بهتون میخندن و شوخی میکنن جدی باش و به روشون نخند و حتی بهشون بگو حق ندارن بهت توهین کنن ...جدی باش 

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
2738
خودتو نزن ب سادگی

میدونی میگم خب چ اشکال داره خواهرمه مادرمه دوستمه همینجوری خودموگول میزنم ولی میبینم اوناچجوری ان ازخودم بدم میادبعدجالب اینجاس اونایه زره  سفت بشم سریع قطع رابطه میکنن

تو هم ی جاهایی لازمه قیافه بگیری عزیزم

خودم اهلش نیستم ولی فکر کنم برای بعضی مواقع بهترین کار اینه ک طرفو تحویل نگیری ک جمع کنه خودشو

شوخیای نامربوط رو با قیافه ی پوکر جواب بده(😐)

زیاد صمیمی نشو.. وقتی بهتون میخندن و شوخی میکنن جدی باش و به روشون نخند و حتی بهشون بگو حق ندارن بهت ...

چن بارگفتم میگن فلانی چ عقده ایت میگم من اهلش شوخی نیستم شماهم نکنیدولی اصلاتوگوششون نمیره

2706