2733
2734
عنوان

مامانم عصبیم کرده😭😭😭😭😭😭

418 بازدید | 32 پست

میخوام بینمو عمل کنم 

پاشو کذاشته تو یه کفش الا بلا نه.....

میی ترسه برم عمل کنم بینیمو خراب کنن😖😖😖

چه جوری قانعش کنم؟

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگو خرابتر از اینی که هست نمیشه😂

اخه میدونی بینی ام اون جوری نیست که قابل تحمل نباشه ایناهم میگن نمیخوادعمل کنی

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤

بینی خودته هر کاری می خوای بکن

منم عمل دوست ندارم ولی وقتی بینی توعه مسئولش خودتی خو...

ولی نگرانیشم قابل درکه

مال خیلیا بدتر از قبلش می ش

در کل راهش فقط پافشاریه ب نظرم

ب سبک بچه های زیر ده سال گیر بده بالاخره خواستتو براورده می کنن🥴

2738

یاد خودم افتادم چن سال پیش میخواستم عمل کنم مامانم راض نشد بعد ازدواجم خونواده ی همسرم  یه بار بیبنیمو به مسخره گرفته بودن حالا خوبه بینی فقط یه قوز کوچیک داشت به مامانم که گفتم خیلی ناراحت شد هنوزم که هنوزه میگه اگه میخوای برو عمل کن میام میمونم پیش بچه هات

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
چرا نمیشع ی چند تا بلاگر هستن تو اینستا دماغاشونو ببین یا دماغ بهنوش بختیاریو ازاده صمدیو

ایناهم ازاین می ترسن میگن الان دلت خوشه باعمل بینی ات خوب میشه

(البته اوناکلا عقیده دارن بینی ات خوب هست نیاز به عمل نداره....)

بعد وقتی عمل کنی خراب بشه میخوای چیکا کنی؟

نمیدونم چه جوری مامانتو راضی کنی ولی حتما یه دکتر خوب پیدا کن و راجع بهش کلی تحقیق کن تا مطمئن بشی خراب نمیکنه دماغتو

مجوزشم چک کن که حتما پزشک جراح زیبایی باشه

اگه تونستی هم تو نت دنبال کسایی که پیشش عمل داشتن بگرد و ببین راضین ازش یا نه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
اولش حسابی تحقیق کنین که بعد پشیمون نشین پیش دکتر خوب و کاربلد برین نمونه های دکتر رو ببینین تا خی ...

خیلیییی تحقیق کردم دکتر خوب با قیمت خوب پیدا کردم..‌.

اما نمیدونم ازچه راهیی باید اینارو قانع کنم؟

واقعا عاجز شدم دبکه 

2706