2733
2734
عنوان

بارداری

86 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من یه بچه یک و سال و نیمه دارم ...خیلی ب دلم افتاده ک باردارشم  اصلا از فکرش خوابم نمیبره...یه دختر دارم ان شاالله اینو پسر میخام اگه خدا بخاد چون هر ادمی دوس داره دو جنسشو داشته باشه‌‌‌..شوهرم میگه زوده ولی من شب و روز ندارم واقعا موندم چکار کنم بدجور دوووووست دارم بچه بیارم میگم باهم دیگه بزرگ میشن بهتره....نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پشت سر هم آوردن خوبه، اما خب دو سه سال اولش واقعا سخته، بنظر منم هم جنس باشن خیلی باهم سازگارترن ضمن اینکه من معتقدم هر دختری باید یک خواهر داشته باشه😍اما با ذهنیت جور شدن جنسیت ها اصلا باردار نشو و به خدا توکل کن

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2728

بنظرم تا دوسالگیش صبر کن من الان کم کم داره خیلی سختم میشه البته برای شما از مال من بزرگتره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
خاستی پسر شه اول رژیمشو بگیر بی شک پسر میشه یکم برا خودت سخت میشه ولی خوبه بچه

عزیزم رژیمشو شما میدونی؟ من سرچ کردم ولی هر سایتی یه چیزی میگه گیج شدم اصن!!

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
2738
من با خونواده شوهرمم و اونا کمک حالم هستن خداروشکر

اگه بدن و اعصابشو داری بیار .اما به قول دوستمون با ذهنیت پسر شدن نه .شاید نشد!!!!!

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
خب تا دومی ب دنیا بیاد این دو سالش میشه😍😁

ان شالله 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
دقیقا افرین ادم گیج میشه نمیدونه چی بخوره چی نخوره

الان من چند روزه دارم سرچ میکنم یکی میگه ماست بخورین یکی میگه نخورین درصورتی که دیدم قدیمیا میگن نخورین

دکتر مشاوره میده خودش؟

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
بنظرم تا دوسالگیش صبر کن من الان کم کم داره خیلی سختم میشه البته برای شما از مال من بزرگتره

الهی امضات چقد قشنگه 😀😀😀 

خدا حفظشون کنه

منم ۵سال منتظرم برا اولی میشه دعام کنید

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
الهی امضات چقد قشنگه 😀😀😀  خدا حفظشون کنه منم ۵سال منتظرم برا اولی میشه دعام کنید

قربانت عزیزم‌

اگه قابل باشم حتما

2706