2737
2739
عنوان

چرا دیوارای خونه بعضیا اینجوریه"؟

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره برای منم خیلی جالب بود ندیده بودم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

معمولا تو شهرستانها اينجوريه من تو تهران تو هيچ خونه اي نديدم حتي سي سال پيش هم نيود اما خونه پدرشوهرم تو شهرستان تا نصفه سنگه خيلي از خونه ها اونجا ديواراش سنگه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738

اگه بخاطر رطوبت باشه که شمال ته هرچی رطوبته ولی خونه هیچکس اینجور نیس یه دلیل دیگه داره 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
استارتر شاید یکی دیوارش اینطور باشه..چه اخلاقیه که دوس دارید بزنید تو ذوق بقیه؟؟ بیخیال..چکار خونه ...

عزیزم من که چیزی نگفتم. فقط دلیلشو پرسیدم چون خودم جایی ندیده بودم و نمیدوستم

نه به نظرم شبیه سنگ بود تا سرامیک ولی مطمین نیستم فقط تو عکسا اینجا دیدم. مثل دیوار پارکینگ

عزیزم خوزستان و شهر های جنوبی این کارو انجام میدن .دلیلش رطوبت و شدت گرمایی هست ک از زمین میاد .شاید باورت نشه ولی حتی اگر زیر زمین نداشته باشن .بازم رطوبت از پایین شروع میشه تا نیمه دیوار

یه جاهای خونه از سنگ فانتزی استفاده میشه که خیلی هم قیمتشون زیاده و تو خونه های که بزرگ هستن استفاده میشه که زیبایی خاصی هم داره 

ولی سرامیک میکنن تا 50 سانتی خونه رو به چند دلیل

اول اینکه اگر خونه ای نم دار باشه نمش گرفنه میشه 

دو مناطق گرم این کار رو میکنن که خونشون خنک باشه 

سوم کسایی که بچه کوچیک دارن میزنن که خونشون کثیف نشه گچ و رنگش و کسایی که خونشون رو میدن اجاره میزنن که باز کثیف نشه 

چند سال پیش هم مد شده بود 

بعدم الان کاری به شهرستان و اینا نداره من تهران داشتم زدن سرامیک و سنگ مشهد هم رفتم بعضیاشون خونشون داشت 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

مثل این و خونه ای لوکس تره که سنگ بیشتری توش به کار رفته باشه 

منم دوست دارم بزنم از این سنگ ها ولی حیف که خیلی گرون هست از متری 1 و نیم شروع میشه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706