2737
2734

دیروز یه خونه قولنامه کردیم مرده می‌گفت باید همه ی پولو بدید هرچی میگیم همه چی توی سه مرحله است می‌گفت نه حالا منم خر بودم اصلا انگار دیروز فقط از ترس اینکه بهم نخوره گفتم باشه حالا الان میگم اگه سند رومثلا کارش خیلی طول کشید و دیر شد و اینا چی؟یا اصلا دلش نخواست زود بیفته دنبال کاراش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباه کردی عزیزم منم یه هفته است قولنامه کردم کلا ۳۰۰ دادم گفتم بروکارای شهرداری و اینارو بکن برنامه رو مرتب کن بیا برای تسویه .ده روز مهلت گذاشتیم . الان سفت و سخت بیوفت دنبالش زود برید محضر .من حتی کمیسیون املاک و ندادم گفتم ایشالا موقع محضر رفتن پرداخت میکنم .۴۰۰ میلیون هم هزینه کنسلی معامله گذاشتم

2728
اشتباه کردی عزیزم منم یه هفته است قولنامه کردم کلا ۳۰۰ دادم گفتم بروکارای شهرداری و اینارو بکن برنام ...

خب این می‌گفت اصلا نه من تا الان ۶۰ ملیون دادم یعنی میگی چی کار کنم؟الان قولنامه رو هم امضا کردیم 

خب این می‌گفت اصلا نه من تا الان ۶۰ ملیون دادم یعنی میگی چی کار کنم؟الان قولنامه رو هم امضا کردیم&nb ...

نگران نباش. چیزی نیست. فقط زنگ‌بزن الان به املاک بگو فردا صبح محضر باشه .بگو من کل پول و دادم بیاد محضر سریع سند بزنه