2733
2734
عنوان

غذای خوشمزه با گوشت بوقلمون بگید

2988 بازدید | 19 پست

بجز سوپ و آبکی. میخام با برنج بخوریم.. نمیدونم چجوری درستشون کنم اولین باره گرفتم بنظرتون چرخ کنم کباب تابه ای کنم خوب میشه؟ چون همه به بوی گوشت حساسن در منزل... روش شماچی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثل چلو گوشت بپزتو آبشم زرشک بریز

میتونیمثل مرغم بپزی

کوکو و کباب تابه ای 

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

اره کبابم میشه میتونی بپزی قیمه و قورمه و خورشت هویج درست کنی من با گوشت گوسفند چرخ میکنم قاطی میکنم ماکارونی و عدس پلو و لوبیا پلو درست میکنم خیلی هم خوشمزه میشه مرغ نمیخریم به جاش بوقلمون میخریم

2738

اب پز کن با پیاز ابش بریز بیرون بعد سرخش کن با گوجه بزار بپزه ابشم کم کن عالی میشه البته داخل زودپز

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......

اتفاقا گوشتش بو میده اول با آب ده دقیقه بجوشون  بعد آبش بریز دور دوباره با پیازو سیر وادویه  بزار بجوشه بعد بیرونش بیار مثل مرغ میتونی بپزیش و سرخش کنی یا خورشت یا لایی پلو کنی 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
2706