2733
2734

ایلتس چند؟

ایلتس آزمون ورودی نیست که قبولی و ردی داشته باشه، تعیین سطحه، بسته به مرحله کنونی زبانت و نمره ای که می خوای بهش برسی میشه اخمین زد چقدر طول می کشه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایلتس چند؟ ایلتس آزمون ورودی نیست که قبولی و ردی داشته باشه، تعیین سطحه، بسته به مرحله کنونی زبانت ...

واقعا ؟ اینو نمی دونستم ول خب باز باید ب ی سطحی ادم برسه ک بره ازمون بده دیگه نع ؟ 

2728
واقعا ؟ اینو نمی دونستم ول خب باز باید ب ی سطحی ادم برسه ک بره ازمون بده دیگه نع ؟ 

بله عزیزم حتما حالا واسه چه کاری میخوای بگیری؟

من خودم میتونم کمکت کنم

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

خب ببین اخه ایتلس 5 گرفتن حتما سحته(نمیحام بگم اسونه) ولی از پنج ب 5.5 رسیذن خخیلی سخته... از 5.5 ب 6 رسیدن بیشار سخته... و از 6 به 6.5 وحشتناکه... 7 ک دیگ از نظر من غوله! 

یعنی میخام بگم،نیم نمره تو نمرخای پایین جبرانش و بدست اوردنش سخت نیس... تو نمرات بالاتر هی سختر و وحشتناکتر میشه

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
بله عزیزم حتما حالا واسه چه کاری میخوای بگیری؟ من خودم میتونم کمکت کنم

عزیزم برای تدریس پسر بچه ی ده ساله هم قبول میکنید؟

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2738

از اول باید ببینی آیلتس رو برای چی میخوای؟ مهاجرت یا تحصیلی؟ اگر تحصیلی هست کدوم کشور و دانشگاه و ببینی که چه نمره ای نیاز دارن. اونوقت باید سطح الانت رو با نمره موردنیاز بسنجی ببینی آیا میشه یا نه.  

عزیزم برای تدریس پسر بچه ی ده ساله هم قبول میکنید؟

بله عزیزم درخواست بده بهم هماهنگ میشیم

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
از اول باید ببینی آیلتس رو برای چی میخوای؟ مهاجرت یا تحصیلی؟ اگر تحصیلی هست کدوم کشور و دانشگاه و بب ...

دقیقا👌

2706