2733
2734
عنوان

ماه صفر😖😖😖😖

343 بازدید | 21 پست

سلام به روی ماه همه دوستان

دوستای خوبم امروز اول ماه صفر هست و طبق روایات صدقه و دعا در این ماه سفارش مکرر شده .سنگینی و آفات ماه صفر بسیار هست.

بیاید اولین روز ماه متوسل بشیم به مولا علی ، تک تک اعضای خانواده هامون از رنج و سختی و بیماری و فقر این ماه به دور باشن.

هر کس نیت کرد ، ۱۰۰صلوا بفرسته هدیه کنه به مولا علی 

منم براش کوثر میخونم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

💢اعمـــــال مـــــاه صفـــــر

.

خوانده دعای؛

" یَا شَدِیدَ الْقُوَى وَ یَا شَدِیدَ الْمِحَالِ یَا عَزِیزُ یَا عَزِیزُ یَا عَزِیزُ

ذَلَّتْ بِعَظَمَتِکَ جَمِیعُ خَلْقِکَ

فَاکْفِنِی شَرَّ خَلْقِکَ

یَا مُحْسِنُ یَا مُجْمِلُ یَا مُنْعِمُ یَا مُفْضِلُ یَا لا إِلَهَ اِلّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَ نَجَّیْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَلِکَ نُنْجِی الْمُؤْمِنِینَ

وَ صَلَّى اللهُ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّیِّبِینَ الطَّاهِرِینَ. "

روزی ۱۰مرتبه که در مفاتیح الجنان آمده.

۳- روز سوم نمازی دارد به این نحو:

دو رکعت

در رکعت اول سوره حمد سوره فتح

و در رکعت دوم حمد و توحید.

بعد از نماز

صد مرتبه صلوات،

صد مرتبه بگوید: اللهم العن آل ابی سفیان و صد مرتبه استغفار کند.

۴- صدقه دادن هم در طول ماه مطلوب است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من همین اول صبحی که از خواب پاشدم حالم گرفته نمیدونم چرا

هفته خوبی را شروع کنی 

صدقه بزار کنار 

دوش بگیر

متوسل بشو 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2738
💢اعمـــــال مـــــاه صفـــــر . خوانده دعای؛ " یَا شَدِیدَ الْقُوَى وَ یَا شَدِیدَ الْمِحَالِ ...

سلام..والا من پریودم.خیلیییی  دوست داشتم شرکت کنم

آیا در زمان پریودی میشه صلوات فرستاد اونم به مقدار زیاد؟؟!

من رو در تاپیکهای نصیحت و عکس بازی تگ کنید..
2706