2737
2739

سلام صبح همگی بخیر 

من موهام چرب وقبلا خیلی ریزش مو داشتم وسط سرم خالی شده همه فرق سرم پیدا الان دنبال یه شامپو برا حجم میخوام🙏

منم میخوام

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
به سرت روغن نارگیل بزن برا رویش دوباره یا آلوورا بزن خوبن

آلو ورا امتحان نکردم اما نارگیل خیلی چرب میکنه منم سرم چرب روغن بادوم تلخ میگن عالیه اما من دنبال یه شامپو سازگارم

حتما دکتر برو وبعدش رازیانه بگیر دم کن بخور شش ماه تموم هرروز این کارو بکن وشامپو تخم مرغی های قدیم بود خمره ای بهش میگفتن از اونا بگیر با سرکه سیب قاطی کن  سرکه  سیب خانگی حتما باشه نری  از مغازه بخری بگی موهات ریخت 

حتما خونگی  باشه  بزن بعد بیا جوابشو بعد از شش ماه بزن به همه بگو برای منم دعا  کن زودتر جواب میگیری ولی سر شش ماه عالی میشه 

وا خودش میدونه..حالا می خواد دکتر نره نظر بپرسه..بدم میاد اینایی که تو یه تاپیک عقل کل میدونن خودشون ...

عباس آقا، ايشون گفتن كچلي گرفتن، شامپويي كه تو و دخترخالت استفاده كردي راهكارِ درستي نيست. متخصص هم شامپو ميده هم مكمل رشد مو.

2706