2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  اره اما یه دعوا از سر حسادت و یک اختلاف همسایگی هم پیش میاد  راهت روشنه انشا ...

اسی میشه بگی برادر من از شر این اعتیادلعنتیش خلاص میشه یا نه؟  

پسرم زندگیمه
2731
ما آخر هفته چک داریم.میتونیم جای چکو پر کنیم؟؟ دوتا وام داریم تا آخر هفته میدن بهمون؟؟ ماشینو میفر ...

اره میتونین...یکیش اوکی میشه ...بله با قیمت خوبم می فروشین سریییع

2738
به زوووودی بستگی به روحیه خودتم داره و همسرت ...آخر سال برج ۱۱ ..۱۲ آن شالله

ایشالله خدااز زبونت بشنوه😅یه نی نی سالم و خوشگل بده👼🥰

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
من یه نفرم‌

شماغرق نشی میگم تو نقشت

دیگه دارم نگران میشم ، وابده

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
توهم زدین هاا☺️😁😁😁😁چی میگید جان من 

اول که خداروپیشگو میکنی،بعدخودت پیشگومیشی،🤦‍♀️

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯

🤔

اول که خداروپیشگو میکنی،بعدخودت پیشگومیشی،🤦‍♀️

☺️😁استغفرالله اون که اصلاح کردم‌ اشتباه تایپی بود...من ادعایی ندارم آنچه حسم‌ میگفت گفتم همه چیز دست خداست 

2706