2737
2734

عاقاااااا پستای من خارداره نگیره بهتون ⚡⚡⚡

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
من بین دوراهی گیر کردم حست ب من بگو 

تو مهربون و عجولی تو یه تصمیم دچار سردرگمی هسی از اینده پیش رو یکم میترسی به این دلیل نمیدونی کدوم راه رو بری ..دلت رو قرص کن و توکل کن 

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزایی بهت گفتم درسته ؟...نه عزیزم تو توی یه بحران عصبی هسی و زودرنجی تحملتو ببر بالا کوچولوت به وجو ...

بله درست گفتین 

تمام درد منم تو این مدت همینه که اونا اولویتشن هرجی بدبختی کشیدم ازهمینه این دکره رو هیچوقت فراموش نمیکنم ازخودم میگذرم اما بخاطر بچه تم تاابد یادم میمونه باعث و بانیش کی بود واگذرا خدا میکنم که خودش زود جواب دل شکسته رو میده دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم تو زندگیم چی کم گذاشتم خودمم داره باورم میشه مشکل منم نه اونا

2731
چی بگم 

ازدواج وآینده وکار

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2738
چیزایی بهت گفتم درسته ؟...نه عزیزم تو توی یه بحران عصبی هسی و زودرنجی تحملتو ببر بالا کوچولوت به وجو ...

تا چندماه دیگه که دق میکنم از دیروز تا الان نمیدونی چجوری تحمل کردم نه خواب داشتم نه خوراک چیکار کنم یا خدا

2706