2737
2734
ببینم شوهرت یه ادم عصبی و عجوله که صبرنداره و لجباز هس؟

بشدت یعنی عجبم در کارش تو دوره شیر دهی هستم یعنی انقد طولانی میشه که شیرم خشک بشه ترو خدا عاجزم بهم جواب بده دام آروم بگبره.و دهن بین یکی از خصوصیات بارزشه هرچی میدونی بهم بگوو ترو بخدا قسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نفر برات طنازی میکنه  کسی از خانوادت مریضه به زودی خوب میشه  دوست خائن داری ازش دور ش ...

صادقانه بگم‌اینا همه رو به هرکس بگی داره کسی نیست کار اداری نداشته باشه یا دوست خائن و....بگو کی ازدواج میکنم کیس مورد نظرم کی پیدا میشه 

2731
ازمن بپرسین بگم از اسی بهتره حس ششمیم🙏🙏

متاسفم قبول نکردی نوسترم مجبورم باعکس ثابت کنم

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2738
صادقانه بگم‌اینا همه رو به هرکس بگی داره کسی نیست کار اداری نداشته باشه یا دوست خائن و....بگو کی ازد ...

اخه هم من میدونم هم خودت داستان ازدواجت چیه 

اصلا بیخیال تو خوبی 

راست میگی 

اقا من از همین تریبون اعلام میکنم ایشون همون فرد خوبه هستن از ایشون بپرسن من چیزی نمیدونم 

اشتباه کردم

بشدت یعنی عجبم در کارش تو دوره شیر دهی هستم یعنی انقد طولانی میشه که شیرم خشک بشه ترو خدا عاجزم بهم ...

ببین تو همسرت خیلی ادم خانواده دوستیه مخصوصا مادر و بیشتر از این به حرفاش گوش میده ...اول سعی کن اروم باشی و نرنجی شوهرت رن مغرور رو بیشتر دوست داره یه مدت صبرکن خودش بهت برمیگرده

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
2706