2737
2739
عنوان

تعبیر خاب

95 بازدید | 24 پست

بچه ها خواهشاً مال منم بگین من خاب دیدم مادرم فوت شده زبونم لال بعد آیت الکرسی خوندم زنده شد بعد باهم خابیدیم بعد میگفتم کاش میشد آیت الکرسیم بخونم بابام زنده شه آخه بابام فوت شده . ازخاب پاشدم

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمر مامانتون طولانی میشه و خبر فوت یک مرد میشنوین

نه خدا نکنه واییی بابام زنده نشد که ولی داشتم فکر میکردم بخونم زنده سه که بیدارشدم

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2728
بهترم هست ی ایه الکرسی بخونین ب روح پدرتون

چشم

اگه مشکلی برای مادرتون باشه حل میشه

وای واقعا چه خوب تعبیر میکنین از ترس داشتم می لرزیدم چیزی نشه ممنونم واقعا شهر غریبم دلم هزار جا می‌ره 

2738
نه خدا نکنه واییی بابام زنده نشد که ولی داشتم فکر میکردم بخونم زنده سه که بیدارشدم

خدا نکنه رو برا فوت یه مرد گفتین گفتما . خدا عمر طولانی بده به مامانم تکیه گاه امیدمونه

انشالا ک خیره نترسین خواب حاصل فکروخیال ماهاس و این تعبیرا رو خیلی جدی نگیر

اره واقعا بعد مخصوصا آدم غریب باشه هرشب خاب عجیب غریب آدم دیونه میشه 

خدا نکنه رو برا فوت یه مرد گفتین گفتما . خدا عمر طولانی بده به مامانم تکیه گاه امیدمونه

همون موقع دونستم عزیزم انشالا ک خدا سایشو حفظ کنه بالاسرت گفتم ک نترس تعبیر بدی نداشت خوابت کلا مرگ برعکس چیزی ک تو دنیای واقعی میترسیم خوابش تعبیر بد نداره

اره واقعا بعد مخصوصا آدم غریب باشه هرشب خاب عجیب غریب آدم دیونه میشه 

خاله من خودم ب هرچی فک کنه شب خواب همونو میبینه همشم قبل خواب دعا میکنه مثلا خواب گوشت و دندون .‌‌..‌ اینا نبینه و ب شدت از تعبیر خواب میترسه حسابی زندگیشو بهم ریخته

همون موقع دونستم عزیزم انشالا ک خدا سایشو حفظ کنه بالاسرت گفتم ک نترس تعبیر بدی نداشت خوابت کلا مرگ ...

ممنون عزیزم می‌دونی ازاین ترسیدم که مامانم فوت شد ایت الکرسی خوندم زنده شده گفتم نکنه چیزی بشه بهش 

ممنون عزیزم می‌دونی ازاین ترسیدم که مامانم فوت شد ایت الکرسی خوندم زنده شده گفتم نکنه چیزی بشه بهش&n ...

ن نترس از قدیم گفتن هرکی خواب ببینه فلانی مرده درعوض عمرش طولانی میشه از اونورم ایه الکرسی هم ک خودش ایه قران هست و بد نیست برعکس از راهگشایی و خیریت میگه

2706