2737
2734
عنوان

من نمیگم که

146 بازدید | 14 پست

من نمیگم من دوس دارم بمیرم 

من فقط میگم 

اگه من مرده بودم الان دیگه همش غصه نمیخوردم ..😞😞

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم اگه امریکا بدنیا میومدم الان کافر بودم

فکر اساسی کن دختر خوب

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731
2738
برات صلوات فرستادم

ممنون عزیزم ❤️

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
اون دنیاام غصه هس

نه دیگه بسه مگه یه ادم چقد طاقت داره

از کجا معلوم؟ ما که نمیدونم بعد مرگ چه اتفاقی میوفته اتفاقا من حس میکنم بمیرم خیلی حرص میخورم که چ ...

نه مطمعن باش مردن ارامشه

منکه مطمعنم

از کجا معلوم؟ ما که نمیدونم بعد مرگ چه اتفاقی میوفته اتفاقا من حس میکنم بمیرم خیلی حرص میخورم که چ ...

من یبار یه واکنش حساسیتی شدید داشتم در حد شوک یجوری که حس میکردم قلبم داره تو قفسه سینه م منفجر میشه 

حس کردم دارم میمیرم دیگه 

چندثانیه اول تلاش کردم نفس عمیق بکشم ک نمیرم 

ولی بعد با خودم گفتم که چی ؟ 

دیگه صبر کردم تا بمیرم درسته دکتر بالاسرم بود ولی یادمه تا کورتون بهم بزنه چقد اون ثانیه ها کش دار بودن و من حال روحیم خیلی خوب بود به تک تک چیزایی فکر میکردم که دیگه لازم نیس براشون نگران باشم و راحت شدم 

الانم به اون حال نیاز دارم

نه مطمعن باش مردن ارامشه منکه مطمعنم

من مطمئن نیستم زیاد فکرشو میکنم دیگه دستم به این دنیا و ادماش نمیرسه و کاری نمیتونم بکنم خفه ام میکنه .قبلا خیلی دوست داشتم بمیرم راحت شم ولی الان اصلا فقط دارم میجنگم که حالم بهتر بشه بجای اینکه به مرگ فکر کنم 

من یبار یه واکنش حساسیتی شدید داشتم در حد شوک یجوری که حس میکردم قلبم داره تو قفسه سینه م منفجر میشه ...

انشأالله که همیشه سالم و سلامت باشی و و اون ارامشی که دلت میخواد تو همین دنیا با سلامتی کامل بهت برسه .

انشأالله که همیشه سالم و سلامت باشی و و اون ارامشی که دلت میخواد تو همین دنیا با سلامتی کامل بهت برس ...

ممنونم عزیزم برای توام همچنین ❤️

2706