2733
2734

واقعا از تهران خیلی ارزون تره 

خوش به حالتون! 

به نظرم تورم تو مشهد کمتره چو قیمت وسایلام حتی کمتره!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
والا الان اینجا که قبمت خونه ها خیلیییی بالا رفته تهران کلا از شهرستان ها یک مقدار گرون تره ولی ...

شما مشهدی؟ بهترین نقطه مشهد متری چنده؟

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
والا الان اینجا که قبمت خونه ها خیلیییی بالا رفته تهران کلا از شهرستان ها یک مقدار گرون تره ولی ...

خیلی بالا رفته یعنی چقد؟ من مقایسه کردم به عنوان دومین کلانشهر واقعا گرون نیست خیلی

کلا شهرستانا ارزونتره

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

خونه توتبریزازتهرون گرونتره

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2738

تهران قیمتاش کلا جداست اخه

الان اهواز منطقه بالای بالاش 

خیابون معمولی روبه خوب

خونه ۲سال ۳سال ساخت متری ۱۷/۵_۱۸ 

خیابونای خوبش بالای این چیزاست

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

بله مشهدم ،بهترین نمیشه گفت چون مشهد پنج شیش جا هست که بهترین هستن همسون و در یک سطحن خیلی بالاهست قیمت هاشون بستگی به کیفیت و متریال خونه ،همن قدر بهت بگم خاله شوهرم یک اپارتمان ۱۸۰ متری تو یک محله متوسط به پایین خریده ماه پیش دو میلیارد و هفتصد ،خونه بزرگه ولی تازه از نظر متریال هم خیلی معمولیه

من بالاترین نقطه شو نمیدونم متری چنده ولی یه نقطه مشهدو خییییلییی دوست دارم خونه ها همه بزرررگ ویلایی آبو هوا عالی متری تقریبا ۳۰ الی ۴۰ م ت هست

بله مشهدم ،بهترین نمیشه گفت چون مشهد پنج شیش جا هست که بهترین هستن همسون و در یک سطحن خیلی بالا ...

خدا خیرت بده این که قیمتی نیست 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

شمال تهران آپارتمان تا متری ۴۰۰ میلیونم میره.شایدم بیشتر..

شرق و غرب تهران فقط متری ۳۰ م..که صد متریش میشه ۳ میلیارد

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
خیلی بالا رفته یعنی چقد؟ من مقایسه کردم به عنوان دومین کلانشهر واقعا گرون نیست خیلی

یعنی بخوای بکی از محله های خوب یک خونه با کیفیت نسبتا خوب بهری راحت متری سی چهل تومن هست به بالاا

2706