2737
2734
عنوان

بچه ها دوسپسرم

542 بازدید | 67 پست

ما از هم دوریم ولی خیلی هوامو داره همش زنگ و پیام چن ساله باهمیم ولی خب مشکلاتی داشتیم نشد بیاد خاستگاری.... ولی در کل خیلی بهم محبت میکنه همش میگه سربلند کن خوشبختم کن  جلو خانوادم   سر بلندم کن قول میدم هیچی برات کم نمیزارم بعضی وقتا عین بچه ها ذوق میکنه از پشت تلفن حرفای عاشقونه.... بنظرتون میشه همه اینا دروغ باش یا واقعا دوسم داره یا همش بلوفه😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خدایا چرا مال منو گرفتی اونم همینجوری بود 😞😞😞😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
تجربه میگ تا پیش قدم نشده و رابطه رو ب سمت جدی تره نبره نمیشه  دل خوش کرد ب اینا

نمیدونم آخه با خودم میگم هیچ سو استفاده ای ب دلیل دور بودن نمیتونه بکنه چن ساله با همیم اواخر گفتم اگه راس میگی خانوادت خبر دارن راضیم هستن خب با خواهرت آشنام کن اونم کرد دیگه فعلا چیزی نگفتم قراره چن روزه دیگه بیاد همو ببینم دو نفری بدشم خاستگاری بیاد دیگه خدا میدونه

یه بار یه پسری گفت تا اسم مردی نرفته تو شناسنامت حرفاشو باور نکن

والا وقتیم اسمشون بره تو شناسنامه بازم نمیشه اعتمادکرد چه برسه نرفته،

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
2706