2737
2734
عنوان

درد و دل

321 بازدید | 81 پست

بچه ها من دارم طلاق میگیریم چجوری خاطرات خوبمو با شوهرم فراموش کنم کسی تجربه داره کمک کنه با کلا بیاید بحرفیم

آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام در برابرش زانو بزند 😉⁦

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
مشکلتون چیه عزیزم

ما ی سال عقد بودیم ...شوهرم روی ماشین سنگین کار میکرد ولی حقوقی نمی‌گرفت به گفته خودش «که بعدا فهمیدیم می‌گرفته »برای اینکه بیکار نباشه بابام تمام سرمایش رو جمع کرد و ی ماشین سنگین گرفت که کار کنه شوهرم دست باباشم گرفت و رفتن رو ماشین کار کنن «بابای من خیلی زحمت کشید و تمام سرمایه ،طلاهای مامانم اون یکی ماشینمون رو فروخت و با یکی شریک شد تا اون دستگاه رو بگیرن »دستگاه خرابی میداد و... 

تا اینکه همسرم سر موضوعی با بابام که مقصرش خودش بود «همسرم»بحثشون شد و همراه با باباش دستگاه رو ول کرد اومد خونشون و همسرم به من گفت طلاق بگیریم و من و تو بهم نمیخوریم و این حرفا... خلاصه اینکه دست من و خانوادم نمک نداشت انقد به خدا بچه ها بهش خوبی کردیم بابام کارایی کرد که باباش تا حالا نکرده بود تو تاپیک های قبلی گفته بودم ، بعدن فهمیدم هدفش از ازدواج با من این بوده پول .... من بین بابام و خودش قرار داد سعی کردم همه چیز رو درست کنم اختلافشان همه چیز رو ولی اون بهم گفت فراموشت میکنم و دوستت ندارم و الان ی ماه ارتباط باهم نداریم تا این چند روز پیش پیام داده به من روحتشاد 

بدیاشو خوبیاش و بنویس ببین کدوم بیشتره بعد تصمیم بگیر 

مشکلم رو گفتم ما اختلاف فرهنگی زیادی هم داریم من متاسفانه انتخاب  عجولانه ای کردم من دانشجو پرستاری اون بیکار من دانشجو اون زیر دیپلم من شهری اون روستایی من خانواده اصیل ولی اون .... 

مشکلم رو گفتم ما اختلاف فرهنگی زیادی هم داریم من متاسفانه انتخاب  عجولانه ای کردم من دانشجو پرس ...

من الان تازه ۲۱سالمه باکرگیمم گرفته ولی به خودم قول دادم به مقام های بالا تو رشتم و شغلم برسم که اون حسرت بخوره

2706