2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دخترم ۴ ماهش بوددکترش گفت بزار رو شکم بخابه . من بهش گفتم مشکلی پیش نمیاد . کلشو داد بالا .ولی ترسیدم . ولی دیگه الانا فکر نکنم مشکلی داشته باشه چون خودشون اگه نتونن نفس بکشن جابه جا میشن . ولی نزاری بهتره 

2738

دخترم هشت ماهشه تو خواب انقد که تکون میخوره بعضی وقتا سه متر اونطرف تو رو سرامیکا پیداش میکنم

هر چی هم که دورش متکا میزارم فایده نداره 

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی . کاش هر کس به تو دل بست بیاید خبرش
وا  معلومه که آره  من بچه دو ماهه مو رو شکم خوابوندم چون کولیک داشت البته خودم بالا سرش ...

توی اون سن خودمم میذاشتم توی طول روز کلا رو به شکم می‌خوابید شب ها به پشت 

ولی الان شب تا صبح نمیتونم بالا سرش بیدار بمونم که 

وای من دفعه اولی که دیدم پسرم رو شکمش خوابیده، همون لحظه اول بدنم بی حس شد، مثل یه تیکه یخ شدم از ترس، تپش قلب و لرزش و ....

نمیدونم چرا الکی ترسیدم،فکر کردم دور از جونش دیگه نفس نمیکشه، ولی خب عادیه دیگه خودشون اینجوری راحتن وروجکا

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
دخترم هشت ماهشه تو خواب انقد که تکون میخوره بعضی وقتا سه متر اونطرف تو رو سرامیکا پیداش میکنم هر چی ...

وای روی زمین که ولش کنی کل خونه رو فتح می‌کنه 😅 من توی تخت خودش میخوابونم امنه ولی گاهی اوقات که روی تخت خودمون می‌خوابه همش صبح به خیال اینکه از تخت نیفته خواب کوفتم میشه مجبور میشم بچسونمش به دیوار خودم جلوش بخوابم که برای رد شدن من مانع باشم براش بیدار شم 😅

توی اون سن خودمم میذاشتم توی طول روز کلا رو به شکم می‌خوابید شب ها به پشت  ولی الان شب تا صبح ...

عزیزم 

هر زمان بچه بتونه خودش غلط بزنه اگه نفسش تنگ بشه غلط میزنه 

بذار هر طور راحته بخوابه شما هم با خیال راحت بخواب 

بچت داره بزرگ میشه 

برای احتیاط بالشش زیاد پفی نباشه 

بچمون رو شکم دوس داره 😍😍😍😍

مامانشم نترسه و راحت بخوابه😘😘😘 

من دو تا بچه بزرگ کردم و هر زمان تونستن غلط بزنن تو کارشون دخالت نکردم 

2706