2737
2734
عنوان

خانواده همسر

297 بازدید | 37 پست

خانما من ب نظرتون چکار کنم اعصابم داغونه، خانواده شوهرم از نظر روحی اذیتم میکنن، همیشه سعی میکنن منو نادیده بگیرن ، همه چیزو به پسرشون نسبت میدن مثلا میگن خونه پسرمون ، حتی وقتی دعوت میکنن فقط ب اون میگن، حتی برا مسافرت رفتن فقط با اون درمیون میزارن ، حتی میگن بچه همه چیزش ب باباش رفته از عمد پیش من، سر سفره مامانش میپرسه غذا برات بریزم یا نه خیلی داغونم از اول همینجوری بودن دیگه خسته شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا اهمیت نده مادرشوهر من هم همینطوره هر چیزه خوبی بچه انجام بده میگه تو ژن ما هست و به ما رفته و اونایی که خوب نیست میگه از مامانت بپرس خودت اینطوری نبودی

من کلی طلا داشتم تو مجردی فروختیم و خونه خریدیم بیشتر از نصف پول خونه رو من دادم و باز میگه خداروشکر پسرم خونه خرید🤔🤔

منم همین مشکل داشتم 

وایل باخودشون زندگی میکردم دیگ خیلی اوضاع داغون شد گفتم طلاق میگیرم تا شوهرم رف خونه اجاره کرد چون شوهرم طرف خانوادشه بعدم ک اشتی کردیم همینجوری اعصاب خورد کن بودن منم تا دوماه نرفتم خونشون ب شوهرم گفتم برو ولی منو دخترم نمیاییم دوماه نرفتم خونشون تا خودشون اومدن دنبالم ولی بازم دخالتشون هس ولی دیگ ب من چیزی نمیگین چون میترسن توام ی مدت نرو خونشون نادیده بگیرتشون بشو مث خودشون 

اصلا اهمیت نده مادرشوهر من هم همینطوره هر چیزه خوبی بچه انجام بده میگه تو ژن ما هست و به ما رفته و ا ...

چجوری تحمل میکنی وقتی میگن پسرم خونه خریده😑من ک دارن واسمون خونه میسازن پدرشوهرم همش میگ دارم واسه خونه شما خرج میکنم با کلی منت منم بهش گفتم ببخشید حاج اقا جوری شما میگی انگار خونه روی جهیزیه من بوده ولی من خونه نساختم چرا اول واسش خونه نساختی ک وقتی ازدواج میکنه یکی دیگ رو بدبخ نکنه و منتش سر من باشه؟جای ما رسمه پسر باید خونه ماشین و شغل داشته باشه 

2738
اصلا اهمیت نده مادرشوهر من هم همینطوره هر چیزه خوبی بچه انجام بده میگه تو ژن ما هست و به ما رفته و ا ...

منم پسرم هرچیز خوبی پیدا میکنه میگه طرف من رفته یافلان کس ازفامیلاشون هرچی بده به ما

چجوری تحمل میکنی وقتی میگن پسرم خونه خریده😑من ک دارن واسمون خونه میسازن پدرشوهرم همش میگ دارم واسه ...

اصلا محل نمیزارم مهم شوهرم که میدونه چقدر کمکش کردم بقیه مهم نیستن برام

منم پسرم هرچیز خوبی پیدا میکنه میگه طرف من رفته یافلان کس ازفامیلاشون هرچی بده به ما

اوایل از منم همینجور بود همش میگفتن ک دخترم ب اونا رفته و کارای خوبو بخودشون یا خاهرشوهرام نسبت میدادن منم الان یاد گرفتم پیش دستی میکنم هرچی انجام میده خوبشو میگم مث خودمه بدشو میگم مث شوهرمه یا اگ اونا زودتر بگن بهشون باخنده میگم پدرمادرش ما هستیم چجوری ب اطرافیان رفته جلل الخالق دیگ اونام دهنشون بسته میشه😆

اصلا محل نمیزارم مهم شوهرم که میدونه چقدر کمکش کردم بقیه مهم نیستن برام

بازخداروشکر اقات پشتته ولی من ن شوهرم کاملن طرف خانوادشه و وقتی بحث خانوادش بشه برای من از ی دشمنم بدتر میشه همیشه بهش میگم تا تو هستی نیازی ب دشمن ندارم

2706