2733
2739
عنوان

وای توروخدا بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 185 پست
خدا کنه

خیلی نارحتی از اینکه خواهر و برادر نداری گاهی اوقات که میبینی یکی در مورد اینکه خواهرش مثلا باهاش بازی میکنه یا شوخی یا دعوا توام ناراحت میشی میگی که کاشکی منم خواهر داشتم موهامو میبافید مگه نه ؟حس ششممم دارم 

کاربری دست دو نفر 
واای برعکس من نامزدم میگه چهارتا من میگم نگو فقط دوتا 

من و داداشم دو تا بچه ایم همیشه کمبود خواهر و حس کردم مخصوصا وقتی مامانم با خاله هام میگن و میخندن بعدشم خانواده ما کم جمعیت روابط کم کم سرد میشه و من اصلا این و دوست ندارم بنظرم ادم اگه شرایط روحی و جسمی و مالیش رو داشته باشه بچه ی زیاد خیلیم خوبه ولی اگه نه اصلا خوب نیست اشتباهه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی نارحتی از اینکه خواهر و برادر نداری گاهی اوقات که میبینی یکی در مورد اینکه خواهرش مثلا باهاش با ...

اره خیلی ناراحت میشم منم دلم میخواد😔

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
2742
2740
حس میکنم نسبت به چیزی یا کسی بی تفاوتی

به کی اشنا یا دوست؟

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
اشنا

بی تفاوتی که با خیلیا بستگی به شعور طرف هم داره مثل شوهر عمم و اینا که متنفرم

مادر منم خانواده خودش پرجمعیت بودن اصلا بچه دوست نداره من و داداشمم به اصرار بابام هستیم😂

حالا خوبه خانواده نامزدمم پر جمعیتن سه تا جاری دارم هرکدوم سه تا بچه داره به غیر از خواهرشوهرام که هر کدومم سه تا بچه دارن 

کاربری دست دو نفر 
2706