2733
2734
عنوان

اگر...

315 بازدید | 65 پست

به این باور برسیم که در زندگی هرچی که خدا بخواد میشه نه دل ما...خیلی از ناراحتی ها و غصه هامون کمتر میشه

چند شب پیش به خدا گفتم من میدونم حتی اگه زور بزنم و التماست هم کنم بازم اونی که خودت میخوای رو نسیبم میکنی...پس دیگه التماست نمیکنم که فلان کس رو بهم بده یا فلان چیزو

خدا یه چیزی بیشتر از ما میدونه...هیچوقت از قسمتمون ننالیم و ناراضی نباشیم

همون رقم میخوره که خدا خواسته و اینکه روزی این دنیا تموم میشه زندگیمون به پایان میرسه...اگه قلبا به این باور برسیم...به هیچ چیه این دنیا دل نمیبندیم...و غصشو نمیخوریم

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من‌زندگی‌رو‌میسازم نه دیکران ما هویج‌نیستیم انسانیم

بعدها میفهمی که فقط خدا هرچی بخواد همون میشه

من نمیتونم مثل شما باشم

من نمیتونم یه عمر بدون بچه زندگی کنم

بچه همه دلخوشی یه مادره

من یه عمر نمیتونم با حرف و نگاههای مردم کنار بیام

هرکسی رو که می بینم بچه داره انگار با شمشیر تو قلبم میزنه

چند روزه عجیب قلبم درد میگیره😢

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

خدا هیچ وقت بده بنده شو نمیخاد

در هر حال بگوییم:الحمدالله علی کل حال🍃🌼

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
2740
بعدها میفهمی که فقط خدا هرچی بخواد همون میشه

طبیعت خاست عذابم بده ولی من بهش اجازه ندادم

هر بدبختی ای که بکی سرم اورد

ولی حالا خوشبختم

این منم که تصمیم میگیرم فردا چیکار کنم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
پس ادعونی استجب لکم چیه بزرگوار من را بخوانید تا اجابت کنم اما خب این اجابت به این معنا نیس هرچ ...

همون دیگه..هرچی خودش بخواد میشه

پس ادعونی استجب لکم چیه بزرگوار من را بخوانید تا اجابت کنم اما خب این اجابت به این معنا نیس هرچ ...

عزیزم من الان سه ساله یکیو خیلیی دوست دارم اما عشقم یکطرفست....نمیدونم باید چیکار کنم انقدر دعا کردم ک نگو....حتی به خدا میگم اگه قسمتم نیست مهرشو از دلم بیرون بندازه ...چرا خدا اجابتم نمیکنه؟😔😔😔

همون دیگه..هرچی خودش بخواد میشه

فکر می کنم حرفتون درسته تفکرتون غلط 

ببنید خدا اختیار رو قرار داده برای انسان که تلاش کنه و خواسته هاش برسه و این خواست خداست که اختیار قرار داده پس همه چی به خواست خداست 

اما فکر می کنم تفکر شما به این معناست که اختیار آدمی نقشی در زندگی نداره و انسان منفعله و نقش مهره داره 

فکر می کنم حرفتون درسته تفکرتون غلط  ببنید خدا اختیار رو قرار داده برای انسان که تلاش کنه و خو ...

نه برای هر چیزی صددرصد که من اختیار دارم بعضی چیزارو قبول کنم یا نکنم

اما یه سری مسائل در زندگی ادم هست که دست خودت نیست یکیش رسیدن به کسیه که دوسش داری

عزیزم من الان سه ساله یکیو خیلیی دوست دارم اما عشقم یکطرفست....نمیدونم باید چیکار کنم انقدر دعا کردم ...

از کجا معلوم تا حالا اجابت نکرده باشه اما هنوز شما نفهمیده باشید؟ 

در ثانی شاید امتحان شما اینه با اینکه مهر طرف در دلتونه اما شما تقوا دارید و خواسته دلتون و در دل نگه می دارید و سعی می کنید باهاش مقابله کنید و همه ی این ها برای شما اجر محسوب میشه اگر واقعا تقوا کنید

نه برای هر چیزی صددرصد که من اختیار دارم بعضی چیزارو قبول کنم یا نکنم اما یه سری مسائل در زندگی ادم ...

قرار نیس حتما بهش برسید 

با سنت های الهی آشنا باشید

یکی از سنت های الهی امتحانه 

یکی با بیماری امتحان میشه یکی با عشق 

اونی که با بیماری امتحان میشه باید صبر کنه و شکر 

اونی که با عشق امتحان میشه باید تقوا کنه و از گناه دوری