2737
2734
شما خانوما مشکلی براتون پیش بیاد گریه میکنید سبک میشید ولی مرد مشکل میریزه تو خودش سخت پیش میاد مرد ...

یاد پدرم افتادم وقتی پدرش مرد تو جاده بودیم خیلی تو خودش ریخته بود خیلیی...مادرم گریه میکرد ولی پدرم ن ...یهو زد زیر گریه بلند بلند...من اون لحظه قلبم واقعا شکست آتیش گرفتم تا جایی که حتی با به یاد آوردنش اشک میریزم...خدا همه پدرارو حفظ کنه همینطور مادرارو 

روزها کم میام سایت مگه اینکه خسته باشم چند دقیقه خستگی در کنم،بیام سایت الانم کوچولوم بیدار بود.

من تفریحم شده اینجا وقتمو اینجا پر میکنم نمیدونم چرا به اینجا علاقه مند شدم

زیبایی اندام ..دنیا فقط ررررررشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه دوستامون اونجان دوستان خانوادگی  ما چهار ساله باهمیم شناخت کامل دارم ولی این اواخر جوری حرص ...

شما پیش قدم شین برا آشتی شاید یه حرکتی دیده سوءتفاهم شده براش تیکه انداخته بهتون

شما پیش قدم شین برا آشتی شاید یه حرکتی دیده سوءتفاهم شده براش تیکه انداخته بهتون

مثلا چه حرکتی اخه 

هر چیم باشه بد تر ازینکه اونجا انقدر سوختم نیست 

من پیش قدم شدم همون روز اما با کمال میل پس زد و کلا نادیده گرفت حرفامو 

شما خودتونم اینجورین ؟ همسرم فوق‌العاده احساسه رو بیرون رفتنم حتی ازش اجازه بگیرم ولی. خوب مسئله. ای نی برام این شمال هم با رضایتش رفتم وقتی گفتم دارم لباس انتخاب میکنم گفت از رفتنت ناراحت نشدم ازینکه دنباله لباسه خوب میگردی برا رفتن به شمال ناراحت شدم !

دارم دیونه میشم ۴ صبحیه انقدر فکرو خیال دارم میکنم

مثلا چه حرکتی اخه  هر چیم باشه بد تر ازینکه اونجا انقدر سوختم نیست  من پیش قدم شدم همون ...

ببینید خب وقتی روتون حساس یعنی دوستتون داره آره مردها معمولا وقتی رو همسرشون حساسن دوستشون دارن این که ناراحتی نداره شاید یه جایی حرکتی کردین که اون تو ذهنشه اینموری رفتار میکنه

ببینید خب وقتی روتون حساس یعنی دوستتون داره آره مردها معمولا وقتی رو همسرشون حساسن دوستشون دارن این ...

نه اینکه قبلا حرکتی ندیده مشکل نداریم این الان جدای از همه چیزه مادرم میگه اون دیده تو ذوق داری دنباله لباسه مناسبی ناراحت شده اینجوری گفته خب وقتی بعد یک سال در میام بیرون نباید ذوق داشته باشم!! 

اینجاش ناراحتی داره که نزاشت از سفر برگرد بعد کوفتم کنه ....

انقدر حالم خرابه نمیدونم چی بگم اصلا خیلی ناراحتم 😔

2740
نه اینکه قبلا حرکتی ندیده مشکل نداریم این الان جدای از همه چیزه مادرم میگه اون دیده تو ذوق داری دنبا ...

غصه نخورید پیش میاد اینجور چیزا‌ همه همینن از این دست مشگلات برا همه هس فقط مختص شما نیس که

غصه نخورید پیش میاد اینجور چیزا‌ همه همینن از این دست مشگلات برا همه هس فقط مختص شما نیس که

میدونم ولی هر کیم که ازین مشکلات داره یا یه جور دیگه حرص میخوره مخصوصا وقتی طرفش قهر قهرو باشه 🙄

شما تو این نی نی سایت تحربه کسب بکنید لطفا که بدونید با زن ایندتون چجوری برخورد کنید خیلی خوبه اینجا برا تجربه کسب کرد . ممنون بابت کمکتون به هر حال🙏🌺

میدونم ولی هر کیم که ازین مشکلات داره یا یه جور دیگه حرص میخوره مخصوصا وقتی طرفش قهر قهرو باشه 🙄 ش ...

خواهش میکنم من خودم متاهلم به اندازه کافی تجربه دارم

همین طوری

عادت کردم بیدار بمونم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706