2733
2734

سلام دوستان باردارم چند روزی بود یبوست گرفتم همش با درد معذرت میخوام دستشوی میکردم بار آخر انقد درد داشت یهد دیدم  خون اومد ازش انگار پاره شد کسی بوده اینحوری بوده باشه چکار کنم‌؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

پاره نشده نترس

با دکترت مشورت کن

شیاف آنتی همورویید میده ترمیم‌میشه

و شربت ملین

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

اونو نمیدونم برا جلوگیری از یبوستت

روزانه خیلی کم آبلیمو و نمک بخور

انجیر هم خیلی خوبه

آلو خورشتی بزار خیس بخوره هم خودش هم آبشو بخور

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2740

برو دکتر شاید بهت پماد بده تو اب داغ بشین

برای یبوستت فکرکنم بهت ملین بده

یه چیزی بده که دیگه یبوس نشی

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

طبیعیه 

باید تغذیه ات و درست کنی 

آلو و انجیر بخور 

نون و برنج کمتر بخور 

فیبر حتما تو رژیم غذاییت باشه 

کیوی هم خوبه که الان نیست 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

بله منم مثل شما بودم . صبح ها ناشتا خاکشیر با آب ولرم میخوردم یه مدت خیلی بهتر شدم . 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
یعنی چیز بدیه ؟؟خودش خوب نمیشه

نه هورمون بارداری باعث یبوست میشه

قرص آهن و بزرگ شدن بچه و رحم به روده بیشتر فشار میاره باید درمان کنی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706