2737
2734
عنوان

قیافه و ازدواج

1046 بازدید | 47 پست

دوستان من خیلی کلا از اطرافیان و دوستان شنیدم که مثلا میگن دختری که بد قیافس یا حالا قیافه خوبی نداره ازدواج عالی میکنه و یه شوهر ثروتمند خوش چهره گیرش میاد 

ولی واقعیت اصلا اینطوری نیست اخه 

من خودم به شخصه تا الان هر موردی رو که در فامیل و اشنا دیدم که ازدواج کرده بودن همگی چهره های خوب به بالا داشتن .

اصلا این حرفی که یکسریا میگن ما فلان دختر توی فامیلمون زشت بود و ازدواج فوق العاده کرد رو من اصلل درک نمیکنم 

یا لابد معنی کلمه زشت برای من با بقیه متفاوته.

نظر شما چیهههه؟؟؟

اخه الان اقایون که همه دنبال تیپ و قیافن مگه میشه برن یک دختر زشت رو بگیرن ؟!

اونم در این دوره ای که عملهای زیبایی دیگه داره سر به فلک میکشه!!

هچ ربطی نداره

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

از حسادت میگن

خود من زمانی که ازدواج کردم با شوهرم عمم جلو همه با زبون محلی گفت دخترمون انقدر سفید حال آدمو بهم میزنه پشتمم گفته بود خوب زرنگ دل پسررو برده و تا مدتی سوژه همه فامیل بود ازدواجم

💚💚💚💚الحمدلله استغفرلله لا اله الا الله💚💚💚💚

ببین عزیزم من خیلی دیدم

پسرها به اندام خیلی توجه میکنن قی

و به سر و زبونت به اینکه چقدر قربون صدقه بلد باشی چقدر طرفو جلب کنی

من به وفور تو دوستام و فامیلام دیدم

طرف حتی مطلقه بود با چند تا بچه از لحاظ قیافه خیلی خیلی پایین ولی چه اخلاقی داره چه خوش برخورده چه زبونی داره بهترین پسر

خیلی خیلی من دیدم

همین چند روز پیش باز یه پسره خیلی خوب و پولدار چه دختزی رو گرفت کاش می تونستم عکس بزارم

خیلی قیافه پایین ولی زبون فوق العادع چربی دارع

د

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
اخه مگه میشه ربطی نداشته باشه!! مثلا شما خودتون واقعا اگر پسری داشته باشین راضی میشین بره یک دختر ز ...

بعضیا قیافه نچرال دوس دارن مثلا من ی پسر خیلی اپن دیدم ولی دختر محجبه و مذهبی و قیافه ساده دوس داشت 

2706