2737
2739

مادرای عزیز من دخترم 10 روز دیگه یکسالش میشه ما یکماهی هست که محل زندگیمونو عوض کردیم برای تمیزی و اسباب کشی دخترم بیشتر پیش اطرافیانم بود خیلی اذیت شد همش دنبالم گریه میکرد خلاصه کارام ک تموم شد ی وابستگی شدیدی بهم پیدا کرده جوری ک نمیتونم از پیشش جُم بخورم همش گریه میکنه ک بغلش کنم. بعد دو روز پیش واقعا عصبی و درمونده شدم سرش داد زدم و یکی زدم تو صورتش خودمم خیلی ناراحت شدم ولی دست خودم نبود گذاشتم زمین هی گریه کرد اصلا بلندش نکردم. حالا از اون روز جیغ میزنه و با همه چی دعوا میکنه یچیزی میخاد بهش نمیدم جیغ میکشه.بنظرتون چطوز باهاش رفتار کنم ببخشید طولانی شد توروخدا هرکی تجربه داره بگه واقعا عذاب وجدان دارم. مرسی 

قلبم❤️دخترم

تو این مدت فقط در اخیارش باش هرکاری خواست بکنه بزار بکنه من اینجور مواقع که عذاب وجدان هم دارم همه چی در اخیارش میزارم. خودمم در بست در اختیارش. بذار یکم خیالش راحت بشه که همیشه کنارشی اون میترسه بازم بذاریشو بری

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب خودت عذاب وجدان نده اتفاقیه ک افتاده بلاخره همه ی وقتایی از کوره درمیرن بهش محبت کن اون الان همش فک میکنه ک تو ولش میکنی بخاطر همین چسبیده بهت  بداخلاقیشم ک تجربه ای ندارم ولی پسر من هر کاری و ک بگی نکن بدتر میکنه فقط خودمو میزنم ب بیخیالی خودش میبینه اهمیت نمیدم ب کارای زشتش بیخیال میشه البته بیکار نمیشینه دنبال ی کار دیگه میگرده ک حرص منو دربیاره

اوووف مادر بودن صبر ایوب میخواد 

ببخشید طولانی شد

با من وارد بحث نشید.دیگه خط ندارم😏🖤

شما کار خیییلی خیلی اشتباهی کردی که دعواش کردی،بعدش زدیش و بعدشم گذاشتیش زمین اونم همینجوری گریه کرده.شما نزدیکترین و امن‌ترین آدم دنیا برای اون بچه هستی وقتی باهاش اینکارو کردی اون بچه‌ی بیگناه بدترین احساسا رو تجربه کرده. برای جبران باید بهش محبت کنی.هیچوقت سرش داد نزن توی هیچ سنی چون نتیجه نمیگیری.وقتی چیزی میخواد بهش بده مگر اینکه خطرناک باشه و اگر نمیتونی بدی حواسشو پرت کن که کار به گریه نکشه.باید هروقت شما رو میخواد کنارش باشی و بغلش کنی.

منم دخترم دو سالشه و درک میکنم که گاهی آدم واقعا خسته میشه ولی عزیزم قبول کن که رفتارت بد بوده و هرگز تکرارش نکن

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
تو این مدت فقط در اخیارش باش هرکاری خواست بکنه بزار بکنه من اینجور مواقع که عذاب وجدان هم دارم همه چ ...

اطرافیان میگن هرچی میخاد با جیغ بهش نده عادت میکنه نمیدونم چیکار کنم

قلبم❤️دخترم
2738
ب خودت عذاب وجدان نده اتفاقیه ک افتاده بلاخره همه ی وقتایی از کوره درمیرن بهش محبت کن اون الان همش ف ...

اره خیلی یمدتم هس یسری مشکلات پیش اومده واقعا کلافه شده بودم

قلبم❤️دخترم
اطرافیان میگن هرچی میخاد با جیغ بهش نده عادت میکنه نمیدونم چیکار کنم

اطرافیانو چیکار داری بابا بهش بده بچه تا 4 سال پادشاهه میگن باید اینجوری فکر کنید جرات داری با پادشاه بد حرف بزنی لج کنی نه چی قشنگتر از یک پادشاه 1ساله اطرافیان برا خودشون زیاد نظر میدن

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄
شما کار خیییلی خیلی اشتباهی کردی که دعواش کردی،بعدش زدیش و بعدشم گذاشتیش زمین اونم همینجوری گریه کرد ...

بله عزیزم قبول دارم کارم بد بوده اولین بار بود همچین چیزی پیش میومد من خودمم بعدش ناراحت شدم ولی دست خودم نبود. الان دخترم عصبی شده حتی با عروسکاشم دعوا میکنه 

قلبم❤️دخترم
چسبیده بهم باور کن یه شب ساعت 11 رفتم دستشویی تا فردا ساعت 4 نتونستم برم  توروخدا بچه رو نزن س ...

منم دخترم همینه خیلی بهم میچسبه. بچها بخدا من خیلی مهربونم اونروز واقعا کلافه بودم و دست خودم نبود الان ک نتیجه شو دیدم واقعا پشیمونم 

قلبم❤️دخترم
بله عزیزم قبول دارم کارم بد بوده اولین بار بود همچین چیزی پیش میومد من خودمم بعدش ناراحت شدم ولی دست ...

محبت کن بهش خیلی.کار و همه چیو ول کن بزار تا جایی که میخواد بچسبه بهت تا خیالش راحت بشه.یکم طول میکشه ولی درست میشه

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
2706