2737
2734

شوهرخواهرم مریضه لعد قرار شد استوری بذاریم کسی عیادتش نره بخاطر کرونا بعد من حواسم نبود همکلاسی سابق دانشگاهمو تیک نزدم استوریمو دید گفت خدا بد نده گفتم خیلی ممنون سوهر خواهرم مریضه الان بهتره ممنون بعد پیامشو از ترس نامزدم حذف گردم بعد گوشیم افتاد دس نامزدم همکلاسیم پیام داد چاکرم منم جواب ندادم نامزدمم گیر داد گفت نصفه شبی چرا پیام داد چاکرم گفتم تو بهم اعتماد نداری بحثمون شد اخرشم حقیقتو گفتم گفتم چون تو حساسی جرات نکردم بگم محل نداد خوابید حالا بنظرتون حق با کیه چطوری از دلش دربیارم

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حق با همسرته نمیدونم چی بگم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738
پارانویید داره نامزدت

یجورایی زیادی حساسه گفت چرا۱۲شب فرستاده چاکرم

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

حق با شماست...برای منم مشابه این اتفاق افتاد..همکلاسیم پیام احوالپرسی داد گوشی دست نامزدم بود..خلاصه طرفو بلاک کردم ..الکی حساس شده بود .شمام طرفو شمارشو پاک کن .و بلاک کن تو اینستا

کاربر*دختر_تنها*

حق با نامزدته

خب حذف نمیکردی پیامو

الان اون یهو پیام داده چاکرم خب معلومه کلی فکر میگنه

2706