2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خواهر منم همچی کیسی میخاد کلیرخاستگار کارمندو نظامی و...داشته قبول نمیکنه البته اون خودشم ارشد ...

😂😂😂😂من دانشگاه ازادیم پس نامعقوله خواستم 

خوب خواهرت امیر کبیر بوده نتونسته مخ تور ‌کنه چرا؟؟؟؟

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗
2731

من یع هم کلاسی دارم مخ ها

تو یه ازمون کشوری هم جزء ده نفر اول بود من خودم ازش خوشم میاد ولی نمیدونم چی میشه ولی خوب یه چیزی میدونی از چیش خوشم اومده درسش خیلی خوبه ها خیلی تو درس خوبه ولی تو رفتار یکم خل واحمق میزنه عاشق این رفتارشم  خصوصا تو برخورد با من 😂

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
دانشجوی رشته پزشکی تهران هستند رتبه کنکورشون هم ۹۹ شده

چتد سالشه؟؟؟

رشته مهندسی نداری ؟؟

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗
2738
میخونم سوره مریم حتما مرسی اجی برام دعا کن نخبه گیرم بیاد و خوب

ایشالا عزیزم

دعا واسه ازدواج خوب زیاده

اگه خواستی بگو تا برات بفرسمشون

التماس دعا

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
نمیشه منو باهاش اشنا کنی؟😅چ کارس؟ چی خونده؟

نه مال منه پاتو بکش کنار😂😂😂

دعا نویس نمی خواد چیتان پیتان می کنی  میری جلو دانشگاه شریف به ۱۰۰ نفر شماره میدی خلاصه ازو ...

😂😂🤣😂😂🤣🤣😂🤣😂دانشگاه تعطیله بعد ممکنه با آدم خراب اشتباه بگیرناااااا نمیخوام من دختر سالمی ام😐😐

میخونم سوره مریم حتما مرسی اجی برام دعا کن نخبه گیرم بیاد و خوب

چندسالته عزیزم هرنخبه ای خوب نیس به اخلاقشم توجه کن داداش من متخصص مجرد همیشه میگم زنش بدبختترین زن عالم اخلاقش داغون باهزارتا زنم بوده و هس