2737
2739
من سراغ دارم یکی از دوستام خاستی تا آشناتون کنم باهم..فقط یکم دوستم سخت گیره

دوست شما یا دوستت دوستتون بعد مخه؟😆😆

مخ میخام میشه تحصیلاتشو بگی

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف گوش نمیدی که تاپیک قبلی بهت گفتم برو کلاس زبان سفیر اسم بنویس مختلط هست اکثرا هم آدم حسابی کو گوش شنوا😂

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2731

ب دعا نویس ها اعتباری نیست

سوره احزاب رو بنویس با خودت داشته باش

سوره مریم هم یه حدیث دربارش هست دقیق یادم نیست فکر کنم بنویسیش بعد بزنی تو اب و اون اب رو بخوری (سرچ کن چون مطمئن نیستم) 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
نت پیدا کن برو تو پیج دانشگاه

پیج دانشگاه پیدا کنم بعد بهشون ایمیل بزنم شوهر مخ میخوام؟

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗
2738
ب دعا نویس ها اعتباری نیست سوره احزاب رو بنویس با خودت داشته باش سوره مریم هم یه حدیث دربارش هست د ...

میخونم سوره مریم حتما مرسی اجی برام دعا کن نخبه گیرم بیاد و خوب

وای خواهر منم همچی کیسی میخاد

کلیرخاستگار کارمندو نظامی و...داشته قبول نمیکنه

البته اون خودشم ارشد کامپیوتر داره از دانشگاه امیر کبیر 

خواستش معقوله باز

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706